Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

BRUSH PENS - ARTMAGICO - SADA 20 KS

Kód: 376
25,90 € / ks 25,90 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Prémiové Brush Pens Artmagico markery so štetcovým hrotom, ktorý je flexibilný a skvele sa prispôsobí tlaku, ktorý je naň vytvorený. Zvládnete s ním vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm a perfektne sa hodí k maľbe aj modernej kaligrafii. Skvelé krycie vlastnosti oceníte najmä na čiernom povrchu, kde ťažko nájdete konkurenciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiové Brush Pens Artmagico markery so štetcovým hrotom, ktorý je flexibilný a skvele sa prispôsobí tlaku, ktorý je naň vytvorený. Zvládnete s ním vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm a perfektne sa hodí k maľbe aj modernej kaligrafii. Skvelé krycie vlastnosti oceníte najmä na čiernom povrchu, kde ťažko nájdete konkurenciu.

- Perfektné krycie vlastnosti v 20 odtieňoch.
- Balenie v darčekovej krabičke.
- Skvelý hrot, podobný ako štetec, dovoľuje vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm.
- Krycie vlastnosti brush penov Artmagico oceníte najmä na čiernom povrchu, ich krytie ťažko nájde konkurenciu.
- Obsahujú netoxický atrament bez zápachu.
- Atrament je tiež svetlostály a vodeodolný.
- Skladovanie: Pre Brush pens je najprirodzenejšie uchovávanie v horizontálnej polohe.

Artmagico Brush pens.

Spájajú výhody dvoch maliarskych nástrojov - markera a štetca. Brush pens sú markery s hrotom, ktorý je veľmi podobný ako štetec. Taký hrot je vysoko prispôsobivý a zvládnete vďaka nemu vytvoriť rôzne hrúbky linky. Linka sa mení od tenkej po hrubú v závislosti od tlaku vyvíjaného na hrot. Dosiahnete tak ľahko linky hrúbky od 1 do 3 mm. Brush peny sú univerzálnym nástrojom a využijete ich pri kaligrafii, letteringu, písaní, maľovaní, scrapbookingu, ale aj vyfarbovaní. Súprava obsahuje 20 perfektne krycích markerov. Ich vlastnosti využijete ako na bielom, tak aj na čiernom povrchu. Vďaka svojmu atramentu sú použiteľné pre všetky povrchy - čierny aj biely papier, kameň, plast, železo, drevo a ďalšie. Pri použití na nepórovitý povrch je potrebné nechať atrament riadne zaschnúť a následne zalakovať.

Skladovanie akrylového markera.

Akrylové markery by sa mali vždy skladovať vo vodorovnej polohe, aby sa zabránilo vysýchaniu farieb a hrotu a tým sa uľahčila práca na iných projektoch. Pri skladovaní špičkou hore sa môže akryl skladovať v spodnej časti markera a potom môže byť miešanie zložitejšie a farba nemusí mať správne krycie vlastnosti. Podobne môže týmto spôsobom skladovania vyschnúť farba v hrote. Pri ukladaní fixy hrotom dolu, je možné upchať pumpovací mechanizmus. Ak chceme zabezpečiť najvyššiu životnosť akrylových markerov, vždy ich skladujte pri izbovej teplote. Ideálna teplota by nemala byť menšia ako 15 a vyššia ako 27 stupňov. Markery by nemali prejsť mrazom.

Fixácia akrylových markerov.

Na niektorých typoch povrchov je vhodné akrylové markery zafixovať z dôvodu vyššej trvanlivosti, aby sa zabránilo mechanickému poškodeniu vašej tvorby. 

Dodatočné parametre

Kategória: ARTMAGICO BRUSH PEN SADY
Sada: 20 ks
Určenie: akrylová maľba
Značka: Artmagico

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz