BLOK - CLAIREFONTAINE - PAINT ON - A GRAIN - MULTI TECHNIQUE - 250 GR/M2 - 20 LISTOV - A4

Kód: 975049C
9,55 € 7,96 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Osobitosť tohto papiera je založená na jeho 2 rôznych povrchoch: takmer hladkú stranu použite na prácu vyžadujúcu jemnosť a presnosť. Zrnitú stranu si vyhraďte pre grafické efekty, ktoré si vyžadujú zachovanie materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

PAINT'ON je najkompletnejší a najkvalitnejší papier. Je to dokonalý kompromis medzi suchými technikami (ceruzka, grafické pero, fixka) a mokrými technikami (indický atrament, kvaš, akryl). Teto kvalitný papier vďaka svojej hrúbke odoláva poškriabaniu a podporuje niekoľko vrstiev. Je to 100% celulózový papier (sú to vlákna buničiny prevažne z dreva, po odstránení lignínu). Tento papier má vynikajúcu konzervačnú kapacitu, ktorá vám umožňuje dlhodobo zvečniť vaše diela. Osobitosť tohto papiera je založená na jeho 2 rôznych povrchoch: takmer hladkú stranu použite na prácu vyžadujúcu jemnosť a presnosť. Zrnitú stranu si vyhraďte pre grafické efekty, ktoré si vyžadujú zachovanie materiálu.
Papier je bez obsahu kyselín, perfektne drží v priebehu času. Farby si zachovávajú lesk. Lepený blok vám umožňuje ponechať vaše diela vo vnútri bloku bez toho, aby sa poškodili, alebo ich ľahko oddeliť bez roztrhnutia. 

Tento produkt zaručuje trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov s ohľadom na biodiverzitu a prírodné zdroje. Clairefontaine chráni a udržiava stovky hektárov lesov vo Vogézach, kde je spoločnosť založená.

Dodatočné parametre

Kategória: CLAIREFONTAINE PAINT ON A GRAIN MULTI TECHNIQUE BLOK 250 GR/M2
Gramáž: 250 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 20
Určenie: ceruzka, uhlík, tuš, akvarelová maľba, gvašová maľba
Značka: Clairefontaine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz