BLOK - CLAIREFONTAINE - PAINT ON - NATUREL - MULTI TECHNIQUE - 250 GR/M2 - 30 LISTOV - A4

Kód: 96540C
9,55 € 7,96 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

PaintON Naturel papier so svojim pieskovým odtieňom a jemným drsným zrnom je veľmi trendy a umožňuje umelcovi pracovať so zaujímavým pozadím. Jeho jemne zrnitý povrch je dobre prispôsobený ceruzke, kriede a pastelu.

Detailné informácie

Podrobný popis

PAINT'ON je najkompletnejší a najkvalitnejší papier. Je dokonalým kompromisom medzi suchými technikami (ceruzka, grafické pero, fixka) a mokrými (indický atrament, kvaš, akryl). Tento kvalitný papier vďaka svojej hrúbke odoláva poškriabaniu a podporuje niekoľko vrstiev. Je ideálny pre ilustračné návrhy. Je to 100% celulózový papier (sú to vlákna buničiny prevažne z dreva, po odstránení lignínu). Tento papier má vynikajúcu konzervačnú kapacitu, ktorá vám umožňuje dlhodobo zvečniť vaše diela.

So svojim pieskovým odtieňom a jemným drsným zrnom je PaintON Naturel veľmi trendy a umožňuje umelcovi pracovať so zaujímavým pozadím. Jeho veľmi obľúbený jemný odtieň dodá farebným odtieňom hĺbku. Jeho jemne zrnitý povrch je dobre prispôsobený ceruzke, kriede a pastelu. Ťažký textúrovaný papier s gramážou 250 g/m2 neobsahuje kyseliny a má certifikát PEFC, čo z neho robí rozumnú voľbu pre seriózne práce. Blok je lepený a obsahuje 30 listov.

Lepený blok vám umožňuje ponechať vaše diela vo vnútri bloku bez toho aby sa poškodili, alebo ich ľahko oddeliť bez roztrhnutia. 

Tento produkt zaručuje trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov s ohľadom na biodiverzitu a prírodné zdroje. Clairefontaine chráni a udržiava stovky hektárov lesov vo Vogézach, kde je spoločnosť založená.

Dodatočné parametre

Kategória: CLAIREFONTAINE PAINT ON NATUREL MULTI TECHNIQUE BLOK 250 GR/M2
Gramáž: 250 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 30
Určenie: ceruzka, uhlík, akrylová maľba, akvarelová maľba, gvašová maľba
Značka: Clairefontaine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz