Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

SKICOVACÍ BLOK - CLAIREFONTAINE - KRAFT BROWN - 120 GR/M2 - 50 LISTOV - A4

Kód: 975815C
5,95 € / ks 5,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

CLAIREFONTAINE KRAFT SKICOVACÍ BLOK  je veľmi trendový a prírodný papier. S jednou stranou hladkou a lesklou a druhou matnou má tento kraft papier veľmi atraktívny vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

CLAIREFONTAINE KRAFT SKICOVACÍ BLOK  je veľmi trendový a prírodný papier. S jednou stranou hladkou a lesklou a druhou matnou má tento kraft papier veľmi atraktívny vzhľad. Je oceňovaný pre svoju všestrannosť. Je určený na rýchle náčrty, kreslenie ceruzkou, atramentom alebo gvašomVeľmi odolný a flexibilný, je vhodný pre množstvo techník. Je veľmi odolný, netrhá sa vplyvom vlhkosti, výborná rozmerová stálosť. Je pevný a pružný. Zachytáva pigmenty suchých techník vďaka svojim neutrálnym pH striám. Farby si zachovávajú lesk. 

Je to 100% prírodný a 100% biologicky odbúrateľný a recyklovateľný papier. Je vyrobený z dlhých, nebielených prírodných vlákien a má certifikát PEFC . Papier je bez obsahu kyselín. Perfektne drží v priebehu času.

Certifikácia PEFC tohto produktu zaručuje trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov Bloková lepená hlavička pre ľahké oddelenie listov bez ich roztrhnutia. 

Dodatočné parametre

Kategória: CLAIREFONTAINE SKICÁRE LEPENÁ VÄZBA
Gramáž: 120 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 50
Určenie: gvašová maľba, maľovanie tušom, skicovanie, kreslenie
Značka: Clairefontaine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PAINT ON_1

Korene tejto známej značky papiera ležia v Etival Clairefontaine neďaleko Štrasburgu, historickom sídle francúzskeho papierenského priemyslu. Papiereň v Clairefontaine bola založená v roku 1858 s použitím bavlny z miestneho textilného priemyslu a prešla od papiera k obálkam a potom k rade zošitov, ktoré sú stále štandardným vydaním na francúzskych školách. Clairefontaine pokračuje vo výrobe všetkých vlastných materiálov a je známa svojim ultra hladkým papierom na písanie, ako aj umeleckými papiermi.

Clairefontaine sa aktívne podieľa na rozvoji francúzskych lesov obhospodarovaním niekoľkých stoviek hektárov jedle a smrekov v pohorí Vogézy. Pokiaľ ide o samotnú papiereň v regióne Etival Clairefontaine, je aj po 150 rokoch od svojho vzniku stále rovnako dynamická. Je sebestačný pre 80 % vlastných biologických zariadení na úpravu vody a štát jej udelil „Vodnú trofej“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz