CARRÉ PASTEL - CONTÉ À PARIS - PLASTOVÝ OBAL - LANDSCAPE - SADA 12 FARIEB

Kód: 50130
15,50 € / ks 15,50 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

CONTÉ À PARIS CARRÉ sú fantastické na vytváranie presných a energických ťahov pri použití hranatých hrán, ako aj širokých plochých plôch.

Detailné informácie

Podrobný popis

CONTÉ À PARIS CARRÉ sú fantastické na vytváranie presných a energických ťahov pri použití hranatých hrán, ako aj širokých plochých plôch. Tieto pastely sú veľmi mäkké a sú vyrobené z prírodných pigmentov (oxidy železa, sadze a oxid titaničitý), ílu (kaolín) a spojiva (éter celulózy). Po vytlačení a vysušení sa pečú. Stupeň pečenia sa líši v závislosti od kvality čiernej a bielej pastelky.

Majú mäkšiu textúru ako ceruzka, vďaka čomu sú vynikajúce na skicovanie a prácu spolu s monochromatickým a polychrómovaným dizajnom. Môžu byť tiež použité v spojení s papierovými tyčinkami na rozotieranie a tmelovými gumami. 

Použite plochý okraj pastelu zmenou tlaku - čím väčší je tlak na pastel, tým hustejšia bude farba, ktorú získate. Keď držíte carre vzpriamene alebo mierne šikmo, môžete kresliť pomocou 8 uhlov na konci pastelu, čo vám umožní načrtnúť a štruktúrovať kresbu. Podporuje všetky typy zrnitých papierov (hlavne polofarebné papiere), plátna.

Sada 12 ks krajina obsahuje tieto odtiene : 

Sky Blue, Ultramarine Blue, Payne's Gray, Mineral Green, Light Green, Olive Green, Green Gray, Saint Michel Green, Naples Yellow, Golden Yellow, Red Brown, Umber.

 

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ Á PARIS CARRÉ SADY PASTELOV
Sada: 12 ks
Určenie: maľovanie suchým pastelom, skicovanie, kreslenie
Rozmer kriedy: 6 x 6 x 65 mm
Značka: Conté a Paris
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LH Avatar autora | 30.6.2023
Moje obľúbené pastely. Jemné, krásne krycie. Páči sa mi na nich, že nie sú príliš veľké, hrubé, preto sa veľmi pekne hodia na detaily a kreslenie menších formátov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Conté à Paris používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia. Ponúka najširšiu škálu techník a efektov na kreslenie, skicovanie a pastelové práce. 

V priebehu desaťročí kvalita produktov a rozsah sortimentu umožnili Conté à Paris sa etablovať ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz