CARRÉ PASTEL - CONTÉ À PARIS - PLASTOVÝ OBAL - SADA 24 FARIEB

Kód: 50131
34,50 € 28,75 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

CONTÉ À PARIS CARRÉ sú fantastické na vytváranie presných a energických ťahov pri použití hranatých hrán, ako aj širokých plochých plôch.

Detailné informácie

Podrobný popis

CONTÉ À PARIS CARRÉ sú fantastické na vytváranie presných a energických ťahov pri použití hranatých hrán, ako aj širokých plochých plôch. Tieto pastely sú veľmi mäkké a sú vyrobené z prírodných pigmentov (oxidy železa, sadze a oxid titaničitý), ílu (kaolín) a spojiva (éter celulózy). Po vytlačení a vysušení sa pečú. Stupeň pečenia sa líši v závislosti od kvality čiernej a bielej pastelky.

Majú mäkšiu textúru ako ceruzka, vďaka čomu sú vynikajúce na skicovanie a prácu spolu s monochromatickým a polychrómovaným dizajnom. Môžu byť tiež použité v spojení s papierovými tyčinkami na rozotieranie a tmelovými gumami. 

Použite plochý okraj pastelu zmenou tlaku - čím väčší je tlak na pastel, tým hustejšia bude farba, ktorú získate. Keď držíte carre vzpriamene alebo mierne šikmo, môžete kresliť pomocou 8 uhlov na konci pastelu, čo vám umožní načrtnúť a štruktúrovať kresbu. Podporuje všetky typy zrnitých papierov (hlavne polofarebné papiere), plátna.

Sada 24 ks obsahuje tieto odtiene:

01 Bistre, 02 Dark Green, 03 Vermilion, 04 Medium Yellow, 05 Violet, 06 King Blue, 07 Red Brown, 09 Black, 11 Pink, 12 Orange, 13 White, 14 Golden Yellow, 16 Olive Green, 20 Light Grey, 29 Light Blue, 32 Umber, 34 Emerald Green, 39 Garnet Red, 41 Red Lead, 41 Cyclamen, 44 St. Michael Green, 46 Dark Ultramarine, 47 Naples Yellow, and 17 Yellow Ochre.

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ Á PARIS CARRÉ SADY PASTELOV
Sady: 24 ks
Určenie: skicovanie, kreslenie
Rozmer kriedy: 6 x 6 x 65 mm
Výrobca: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz