KRESLIACA A SKICOVACIA CERUZKA - CONTÉ À PARIS - SANGUINE XVIII

Kód: 2302
2,55 € 2,13 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Farebná ceruzka CONTÉ À PARIS SANGUINE XVIII je tmavšia hnedá ako ceruzka "Sanguine", ale má rovnaký červený oxid.

Detailné informácie

Podrobný popis

CONTÉ À PARIS - s ceruzkami sa ľahko tieňuje a ich línie sa ľahko miešajú. So zastrúhaným hrotom dosiahnete presné a jemné zakončenie. S napoly opotrebovanou tuhou sa povrch stáva viac nepriehľadným, keď sa zvyšuje tlak na ceruzku. S Týmito ceruzkami sa vytvárajú nádherné akty, portréty a krajiny a dajú sa použiť aj na skicovanie. Môžu byť použité samostatne alebo ako trio na vytvorenie krásnych kontrastov voči bielym alebo farebným papierom. Dostupné vo farbách: Sépia (na použitie na čiernom alebo farebnom papieri), Biela (na použitie na čierny alebo farebný papier) a Sanguine (na náčrty, ako aj na dokončené práce).

Farebná ceruzka CONTÉ À PARIS SANGUINE XVIII je tmavšia hnedá ako ceruzka "Sanguine", ale má rovnaký červený oxid. Má podobné vlastnosti ako ceruzka "Sanguine", takže s nabrúseným tuhom je kresba presná a farba priehľadná a pri poloopotrebovanej tuhe sa s tlakom vyvíjaným na ceruzku zväčšuje krycia schopnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ À PARIS CERUZKY SANGUINE, BIELA, SEPIA
Určenie: skicovanie, kreslenie
Značka: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Conté à Paris používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia. Ponúka najširšiu škálu techník a efektov na kreslenie, skicovanie a pastelové práce. 

V priebehu desaťročí kvalita produktov a rozsah sortimentu umožnili Conté à Paris sa etablovať ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz