Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

KRESLIACA A SKICOVACIA CERUZKA - CONTÉ À PARIS - SANGUINE

Kód: 2273
2,55 € / ks 2,55 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Farebná ceruzka CONTÉ À PARIS SANGUINE je hlboká „hrdzavá“. Farba je priehľadná a pri jemnom kreslení ceruzka nechá presvitať textúru papiera.

Detailné informácie

Podrobný popis

CONTÉ À PARIS - s ceruzkami sa ľahko tieňuje a ich línie sa ľahko miešajú. So zastrúhaným hrotom dosiahnete presné a jemné zakončenie. S napoly opotrebovanou tuhou sa povrch stáva viac nepriehľadným, keď sa zvyšuje tlak na ceruzku. S Týmito ceruzkami sa vytvárajú nádherné akty, portréty a krajiny a dajú sa použiť aj na skicovanie. Môžu byť použité samostatne alebo ako trio na vytvorenie krásnych kontrastov voči bielym alebo farebným papierom. Dostupné vo farbách: Sépia (na použitie na čiernom alebo farebnom papieri), Biela (na použitie na čierny alebo farebný papier) a Sanguine (na náčrty, ako aj na dokončené práce).

Farebná ceruzka CONTÉ À PARIS SANGUINE je hlboká „hrdzavá“. Farba je priehľadná a pri jemnom kreslení ceruzka nechá presvitať textúru papiera. S mäkším hrotom možno tlakom zvýšiť kryciu schopnosť farby. Odporúča sa pre kresbu portrétov, najmä tela, pretože farba pripomína farbu pokožky v kombinácii s bielou.

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ À PARIS CERUZKY SANGUINE, BIELA, SEPIA
Určenie: skicovanie, kreslenie
Značka: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Conté à Paris používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia. Ponúka najširšiu škálu techník a efektov na kreslenie, skicovanie a pastelové práce. 

V priebehu desaťročí kvalita produktov a rozsah sortimentu umožnili Conté à Paris sa etablovať ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz