Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

KRESLIACA CERUZKA - CONTÉ À PARIS PIERRE NOIRE - 3B

Kód: 2305
2,55 € / ks 2,55 € / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia

Ceruzka CONTÉ À PARIS PIERRE NOIRE je vhodná na kreslenie aj skicovanie. So zastruhanou tuhou je kresba živá a presná. S poloopotrebovanou tuhou je práca spontánnejšia a voľnejšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ceruzky CONTÉ À PARIS PIERRE NOIRE sú vyrobené s mäkkými tuhami, ktoré sú husté, hlboké, nezmazateľné a matne čierne. Tieto ceruzky fungujú skvele na všetkých typoch povrchov, od remeselného papiera až po ľanové plátno. Ceruzky sú vhodné na kreslenie aj skicovanie. So zastruhanou tuhou je kresba živá a presná. S poloopotrebovanou tuhou je práca spontánnejšia a voľnejšia.

  • Dĺžka ceruzky je: 176,5 mm 
  • Priemer ceruzky je: 8,5 mm 
  • Priemer tuhy je: 5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ À PARIS PIERRE NOIRE KRESLIACE CERUZKY
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: skicovanie, kreslenie
Tvrdosť: 3B
Priemer ceruzky: 8,5 mm
Priemer tuhy: 5 mm
Značka: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Conté à Paris používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia. Ponúka najširšiu škálu techník a efektov na kreslenie, skicovanie a pastelové práce. 

V priebehu desaťročí kvalita produktov a rozsah sortimentu umožnili Conté à Paris sa etablovať ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz