Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

KRESLIACA A SKICOVACIA CERUZKA - CONTÉ À PARIS - SEPIA

Kód: 2274
2,55 € / ks 2,55 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Farba ceruzky CONTÉ À PARIS SEPIA pripomína farbu Burnt umber. Táto ceruzka vytvára ľahko odtiene.

Detailné informácie

Podrobný popis

CONTÉ À PARIS - s ceruzkami sa ľahko tieňuje a ich línie sa ľahko miešajú. So zastrúhaným hrotom dosiahnete presné a jemné zakončenie. S napoly opotrebovanou tuhou sa povrch stáva viac nepriehľadným, keď sa zvyšuje tlak na ceruzku. S Týmito ceruzkami sa vytvárajú nádherné akty, portréty a krajiny a dajú sa použiť aj na skicovanie. Môžu byť použité samostatne alebo ako trio na vytvorenie krásnych kontrastov voči bielym alebo farebným papierom. Dostupné vo farbách: Sépia (na použitie na čiernom alebo farebnom papieri), Biela (na použitie na čierny alebo farebný papier) a Sanguine (na náčrty, ako aj na dokončené práce).

Farba ceruzky CONTÉ À PARIS SEPIA pripomína farbu Burnt umber. Táto ceruzka vytvára ľahko odtiene. S naostreným hrotom môžete dosiahnuť presné a jemné zakončenie. S napoly opotrebovanou tuhou, keď sa zvyšuje tlak vyvíjaný na ceruzku sa povrchová úprava stáva viac nepriehľadnou. Odporúča sa pre hrubé náčrty, portréty, krajiny atď.

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ À PARIS SKICOVACIE A KRESLIACE CERUZKY
Určenie: skicovanie, kreslenie
Značka: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Conté à Paris používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia. Ponúka najširšiu škálu techník a efektov na kreslenie, skicovanie a pastelové práce. 

V priebehu desaťročí kvalita produktov a rozsah sortimentu umožnili Conté à Paris sa etablovať ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz