ŠTETEC PRE AKVARELOVÉ FARBY - ESCODA ÚLTIMO - SÉRIA 1533 - VEĽKOSŤ Č.2

Kód: 215330200
7,57 € 6,31 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Špicatý úzky štetec s vlasom dlhším ako bežné linery. Majú krátke rukoväte. Štetce sú užitočné pre jemné písmo, zvýrazňovanie, obrysy a dlhé súvislé ťahy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špicatý úzky štetec s vlasom dlhším ako bežné linery. Majú krátke rukoväte. Štetce sú užitočné pre jemné písmo, zvýrazňovanie, obrysy a dlhé súvislé ťahy. Vylepšite svoju maľbu detailnými líniami, obrysmi alebo efektnými okrajmi. Farba by mala byť zriedená na atramentovú konzistenciu, aby ľahko stekala zo štetca.

Štetce Ultimo sú 100% syntetické štetce, ktoré obsahujú jedinečnú zmes špeciálnych vlákien, ktoré vytvárajú mimoriadnu jemnosť a schopnosť udržať veľké množstvo tekutiny, rovnako ako skutočné vlasy veveričky.

S týmto umelým vlasom sa podarilo dosiahnuť takmer dokonalú imitáciu veveričky. Vďaka špeciálnemu vláknu v tejto sérii Último je dosiahnutá mimoriadna mäkkosť a schopnosť zadržiavať tekutiny, ktorá je prakticky rovnaká ako v prirodzených vlasoch veveričky. Séria Último by sa mohla stať meradlom syntetických vlasov, ktoré v budúcnosti postupne nahradia prirodzené vlasy.

Každý štetec je starostlivo vyrobený s odolnou drevenou rukoväťou, ktorá ponúka pohodlné uchopenie a je dobre vyvážená pre uspokojivý zážitok z maľovania. Patentovaná trojitá krimpovacia objímka je jedinečná pre štetce Escoda a pomáha zaistiť pevnú objímku umožňujúcu celoživotné používanie štetcov.

Proces navrhovania a vytvárania štetcov Escoda v ich továrni začína a končí u remeselníkov so štetcami a každý štetec je starostlivo ručne vyrábaný už od roku 1933.

Dodatočné parametre

Kategória: ESCODA ÚLTIMO ŠTETCE PRE AKVARELOVÉ FARBY SÉRIA 1533
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akvarelová maľba
Veľkosť: č. 2
Dĺžka zväzku štetín: 31,0 mm
Šírka zväzku štetín: 2,02 mm
Značka: Escoda
Rukoväť: krátka, lakovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz