Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

SKICÁR LEPENÝ NA VRCHU - HAHNEMÜHLE NOSTALGIE - 190 GR/M2 - 50 LISTOV - A4

Kód: 10628210
8,55 € / ks 8,55 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

 Ťažký hladký papier na skicovanie, vynikajúci pre techniky suchého maľovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle Nostalgie skicár 190 gr/m2 má ťažký, prírodzene biely papier, zlepený na vrchu. Skicár je pevný a flexibilný.

Jemné zrno papiera spôsobuje, že pero, ceruzka sa posúvajú po povrchu prakticky samostatne. Jasne definované ovládanie pera alebo ceruzky umožňujú každý druh práce – od architektonického náčrtu až po rýchly, živo sfarbený náčrt.

Vhodný na všetké suché plus mokré techniky. Papier prináša do umeleckého procesu veľký pocit všestrannosti a presnosti. Bez kyselín, vysoká dlhovekosť.‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE NOSTALGIE 190 GR/M2
Rozmer: A4
Počet listov: 50
Určenie: maľovanie farebnou ceruzkou, skicovanie, kreslenie
Textúra: jemne zrnitý
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz