Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

PAPIER PRE PASTEL - LANA COLOURS - 160 GR/M2 - 45% BAVLNA - 50 x 65 cm - ROYAL BLUE

Kód: 15011487
1,40 € / ks 1,40 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

LANA COLOURS je papier s textúrou na jednej strane a hladkým povrchom na druhej strane, čo vám umožní ukázať všetky vaše inšpirácie s tým najlepším efektom.

Detailné informácie

Podrobný popis

45% bavlnený papier s textúrou na jednej strane a hladkým povrchom na druhej strane, čo vám umožní ukázať všetky vaše inšpirácie s tým najlepším efektom.Farbený povrch ponúka plný charakter a intenzitu pre všestranné využitie.
Vhodný pre techniky: olej a suché pastely, ceruzka, krieda, drevené uhlie, plsť, čierna tuha, tuš, rámovanie, knižná väzba, výroba suvenírového albumu.

Neobsahuje kyseliny (okrem čiernej).

Dodatočné parametre

Kategória: LANA COLOURS PAPIER 160 GR/M2, 45% BAVLNA
Gramáž: 160 gr / m2 - 45 % bavlna
Rozmer: 50 x 65 cm
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: maľovanie suchým pastelom, maľovanie tušom, skicovanie, kreslenie
Značka: Lana Beaux-Arts

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

lana logo paper

Lana Beaux Arts je jednou z najstarších a najtradičnejších európskych značiek papiera. Názov Lana pochádza z pohoria Vogézy, kde bola v roku 1590 v blízkosti gálsko-rímskej osady Villa Lana založená papiereň. V roku 1872 našla Lana nový domov v Štrasburgu.
V roku 2007 bola založená spoločnosť LANA Papiers Spéciaux. Odvtedy je Hahnemühle FineArt GmbH výhradným partnerom a vlastníkom značky pre celosvetovú distribúciu umeleckých diel Lana.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz