Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

LESKLÝ LAK V SPREJI - LIQUITEX PROFESSIONAL - 400 ML

Kód: 3950010
Novinka
Značka: Liquitex
12,50 € / ks 12,50 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Liquitex Gloss Varnish Spray chráni vaše umelecké dielo pred poškodením UV žiarením, znečistením a vyblednutím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Liquitex Gloss Varnish Spray chráni vaše umelecké dielo pred poškodením UV žiarením, znečistením a vyblednutím.

Opravte svoje umelecké dielo vrstvou laku, ktorý je lesklý, priehľadný, priedušný a odolný. 100% akrylový polymérový lak je po vyschnutí číry, čím získate pružný, tvrdý povrch, ktorý sa nelepí na podklad. Zvyšuje jas a sýtosť farieb a reguluje a zjednocuje hladkosť povrchu. Je odolný proti zafarbeniu, žltnutiu a vyblednutiu - spôsobenému vlhkosťou, teplom a UV žiarením. V závislosti od podkladu prepúšťa vlhkosť z povrchu a umožňuje povrchu dýchať. Umožňuje jednoduché čistenie bez obáv z poškodenia filmu akrylovej farby.

Pred lakovaním sa uistite, že povrch náteru je úplne suchý (72 hodín v závislosti od hrúbky vrstvy farby). Uistite sa, že miestnosť je dobre vetraná a bez prachu a nečistôt. Umiestnite umelecké dielo na rovný povrch - vždy nanášajte vo vodorovnej polohe. Robte dlhé, rovnomerné ťahy, pokrývajte povrch zhora nadol a pohybujte sa zo strany na stranu. Naneste 1-2 tenké vrstvy, pričom každá vrstva musí schnúť aspoň tri hodiny.

Dodatočné parametre

Kategória: LIQUITEX AKRYLOVÉ LAKY
Objem: 400 ml - sprej Lesklý lak
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akrylová maľba
Značka: Liquitex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

liq 2

Liquitex je americká spoločnosť, ktorá dodáva umelecké materiály so zameraním výlučne na vývoj, výrobu a distribúciu akrylových farieb. Spoločnosť bola založená Henrym Levisonom ako Permanent Pigments v roku 1955 a vytvorila prvé akrylové gesso na vodnej báze. V tom istom roku sa Levison rozhodol reorganizovať spoločnosť pod názvom „Liquitex“. V roku 1956 spoločnosť začala predávať akrylové farby „Soft Body“ na vodnej báze. V roku 1963 boli dostupné farby „Heavy Body“ s hustejšou konzistenciou. Spoločnosť ponúka najväčší počet produktov akrylových farieb na svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz