Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

AKRYLOVÉ FARBY - LIQUITEX BASICS - SADA 48x22 ML

Kód: 3699395
59,95 € / ks 59,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Sada Basics je rada študentskej kvality, vyrobená na každodenné použitie všetkými druhmi umelcov. Táto akrylová farba so strednou konzistenciou je vyrobená zo stálych umeleckých pigmentov. Sada má vyváženú paletu 48 farieb, od základných až po zemité tóny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Liquitex vynašiel akryly pre umelcov už v roku 1955 a odvtedy sa špecializuje na akryly. Basics vám poskytuje dokonalú rovnováhu medzi kvalitou a hospodárnosťou. 

Basics používa rovnako vysokokvalitné pigmenty a prísny výrobný proces ako profesionálny sortiment. Pigmenty sú mleté pomocou malých vystužených keramických guľôčok, aby poskytli jemnú disperziu, skvelý vývoj farby, silu a jas.
Akrylová farba rýchlo schne a možno ju čistiť vodou za mokra. Priľne na takmer akýkoľvek povrch vrátane plátna, papiera a lepenky, dreva, muriva, kovu, polystyrénu, kameňa, keramiky a textílií.

Akrylová farba Liquitex BASICS je vyvinutá pre študentov a umelcov, ktorí potrebujú kvalitu za vynikajúcu cenu. Každá farba je jedinečne formulovaná tak, aby priniesla maximálnu brilanciu a čistotu jednotlivého pigmentu. Basics Acrylic Paint je akrylová farba s ťažkým telom s „maslovou“ konzistenciou pre ľahké miešanie. Obsahuje permanentné umelecké pigmenty. Je ideálny na učenie sa teórie farieb a miešania farieb a je miešateľný so všetkými profesionálnymi akrylovými farbami a médiami Liquitex. Všetky farby majú pečať AP od ACMI a sú bezpečné pre vzdelávacie účely.

Sada obsahuje tieto odtiene:

Alizarin Crimson Hue, Brilliant Yellow Green, Burnt Sienna, Burnt Umber, Cadmium Orange Hue, Dioxazine Purple, Ivory Black, Light Green Permanent, Phthalo Green, Primary Blue, Primary Red, Primary Yellow, Titanium White, Cadmium Red Light Hue, Cadmium Yellow Medium Hue, Cerulean Blue Hue, Cobalt Blue Hue, Hooker's Green Hue Permanent, Phthalo Blue, Quinacridone Magenta, Raw Sienna, Raw Umber, Red Oxide, Ultramarine Blue, Yellow Oxide, Bright Aqua Green, Cadmium Red Deep Hue, Cadmium Red Medium Hue, Cadmium Yellow Deep Hue, Cadmium Yellow Light Hue, Deep Green Permanent, Deep Violet, Gold, Neutral Gray Value 5, Silver, Naphthol Crimson, Mars Black, Light Blue Permanent, Light Portrait Pink, Bronze, Light Blue Violet, Naples Yellow Hue, Unbleached Titanium, Brilliant Purple, Bronze Yellow, Medium Magenta.

Dodatočné parametre

Kategória: LIQUITEX BASICS SADY AKRYLOVÝCH FARIEB
Objem: 22 ml
Sada: 48 x 22 ml
Určenie: akrylová maľba
Značka: Liquitex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

liq 2

Liquitex je americká spoločnosť, ktorá dodáva umelecké materiály so zameraním výlučne na vývoj, výrobu a distribúciu akrylových farieb. Spoločnosť bola založená Henrym Levisonom ako Permanent Pigments v roku 1955 a vytvorila prvé akrylové gesso na vodnej báze. V tom istom roku sa Levison rozhodol reorganizovať spoločnosť pod názvom „Liquitex“. V roku 1956 spoločnosť začala predávať akrylové farby „Soft Body“ na vodnej báze. V roku 1963 boli dostupné farby „Heavy Body“ s hustejšou konzistenciou. Spoločnosť ponúka najväčší počet produktov akrylových farieb na svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz