Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

AKVARELOVÉ FARBY - NEVSKAJA PALITRA SONNET - SADA 24 POLPANVIČIEK

Kód: 3541139
16,60 € / ks 16,60 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Akvarelové farby Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Kvalitné akvarelové farby majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.
Farby v sadách sú dodávané v polpanvičkách a v robustnej krabici. Toto balenie je ideálne na prenášanie, či už ide o maľovanie v parku alebo pri jazere, pri návšteve priateľov alebo pri cestovaní. Balenie zabraňuje vypadávaniu farieb. Polpanvičky možno nechať dlhší čas bez sušenia. Jednoducho ich osviežte trochou vody a môžte maľovať znova.
Každá farba má svoj vlastný farebný kód a úroveň svetlostálosti, takže viete, ktorú farbu ste presne použili a čo môžete očakávať pri každom maľovaní.
Všetky akvarelové farby sú netoxické, vegánske, bez zápachu, nespôsobujú alergickú reakciu pokožky a spĺňajú všetky európske predpisy. Môžu ich používať deti od 3 rokov.

Sada obsahuje tieto odtiene: Zink white, Hanza lemon, Yellow medium, Yellow deep, Gold ochre, Orange, Red light, Carmine, Madder lake red, English red, Azure, Ultramarine light, Blue, Bluish green, Violet light, Violet deep, Emerald green, Sap green, Green deep, Raw Sienna, Burnt Sienna, Burnrt umber, Sepia, Lamp black.

Dodatočné parametre

Kategória: NEVSKAJA PALITRA SONNET SADY AKVARELOVÝCH FARIEB
Sada: 24 polpanvičiek
Určenie: akvarelová maľba
Značka: Nevskaja Politra
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sonnet

Značka Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Pri výrobe farieb sa používajú organické pigmenty odolné voči svetlu (podobné farebným odtieňom ako drahšie kadmia a kobalty). Farby sú svetlé a majú čisté farby, vysokú pastozitu a odolnosť voči svetlu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz