Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

BLOK PRE PASTEL - WINSOR & NEWTON - 160 GR/M2 - 24 LISTOV - ZEMITÉ ODTIENE - 22,9 x 30,5 CM

Kód: 6660769
15,85 € / ks 15,85 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Papiere sú ideálne na vytváranie štúdií a kresieb pastelmi, grafitom, uhlíkom, červenou farbou a inými kresliacimi médiami, vhodné aj pre remeslá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Winsor & Newton papiere pre pastel  majú vysoký obsah bavlny s vnútorným odtieňom papierovej hmoty, výsledkom čoho je dobrá štruktúra s pevnosťou a vysokou odolnosťou. Papier ponúka zrnitý drsný povrch, ktorý umožňuje vysokú absorpciu pigmentu.

Papier je bez kyselín a neobsahuje žiadne optické zjasňovače. Má archivovateľnú kvalitu a nežltne. Pri výrobe je použitá vodná energia, ktorá znížuje emisie skleníkových plynov pri výrobe a z buničiny certifikovanej FSC, ktorá je lepšia na ochranu lesov.

Papiere sú ideálne na vytváranie štúdií a kresieb pastelmi, grafitom, uhlíkom, červenou farbou a inými kresliacimi médiami, vhodné aj pre remeslá. 

Papier Winsor & Newton Pastel neobsahuje kyseliny, je odolný voči svetlu a má atraktívny zrnitý povrch na jednej strane a hladší povrch na druhej strane.

Tento pastelový blok obsahuje 6 super svetlostálych odtieňov: Bianco, Crema, Banana, Sahara, Tierra di Siena, Caffe.

Dodatočné parametre

Kategória: WINSOR & NEWTON PAPIERE PRE PASTEL
Gramáž: 160 gr / m2
Rozmer: 22,9 x 30,5 cm
Počet listov: 24
Určenie: maľovanie suchým pastelom, skicovanie, kreslenie
Značka: Winsor & Newton

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

wn banner

Winsor & Newton bol vždy jadrom sveta umeleckých materiálov. Ich povesť je postavená na kvalite a spoľahlivosti produktov v kombinácii s neustálym vývojom produktov, zlepšovaním a inováciami.

Táto umelecká značka, ktorú založili v roku 1832 William Winsor a Henry Newton, je jedným z popredných svetových tvorcov umeleckých materiálov. Vďaka vynikajúcej kvalite a vynikajúcej povesti spoľahlivosti vyrába Winsor & Newton široký sortiment umeleckých potrieb vrátane olejových, akrylových a akvarelových farieb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz