AKRYLOVÉ ŠTETCE - WINSOR & NEWTON FOUNDATION - KRÁTKA NÁSADA - SADA 6 KS

Kód: 5295007
10,95 € / ks 10,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

WINSOR & NEWTON FOUNDATION sada akrylových štetcov 6 ks krátka násada obsahuje štetce : okrúhly č.3 a 6, mačací jazýček č.3 a 6, plochý č.10 a14.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rada WINSOR & NEWTON FOUNDATION poskytuje úvodný výber kvalitných štetcov pre študentov, nadšencov a začiatočníkov.

Tieto akrylové štetce sú dostupné v rôznych baleniach, ktoré obsahujú štetce rôznych veľkostí, v okrúhlych, plochých alebo vláknitých tvaroch.

Okrúhle štetce poskytujú vynikajúcu kontrolu a sú vhodné na prácu s líniami a detailmi. Filberty sú pre široké ťahy s mäkkým okrajom. Ploché štetce sú vynikajúce na odvážne, rozsiahle ťahy a okraj sa dá použiť aj na prácu s čiarami. Sortiment zahŕňa aj 30 mm špachtľový štetec, ktorý je vhodný na umývanie a jemné miešanie väčších plôch. Niektoré balenia obsahujú štetce s krátkou násadou a iné štetce s dĺhou násadou.

Všetky akrylové štetce Foundation™ sú vyrobené z bieleho syntetického vlákna, ktoré je ideálne na prácu s akrylovými farbami.

Táto sada obsahuje štetce:

  • okrúhly č.3 a 6
  • mačací jazýček č.3 a 6
  • plochý č.10 a 14

 

Dodatočné parametre

Kategória: WINSOR & NEWTON ŠTETCE PRE AKRYLOVÉ FARBY
Sada: 6 ks
Určenie: akrylová maľba
Materiál: syntetika
Veľkosť: okrúhly č. 3 a 6, mačací jazýček č. 3 a 6, plochý č. 10 a 14
Výrobca: Winsor & Newton

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

wn banner

Winsor & Newton bol vždy jadrom sveta umeleckých materiálov. Ich povesť je postavená na kvalite a spoľahlivosti produktov v kombinácii s neustálym vývojom produktov, zlepšovaním a inováciami.

Táto umelecká značka, ktorú založili v roku 1832 William Winsor a Henry Newton, je jedným z popredných svetových tvorcov umeleckých materiálov. Vďaka vynikajúcej kvalite a vynikajúcej povesti spoľahlivosti vyrába Winsor & Newton široký sortiment umeleckých potrieb vrátane olejových, akrylových a akvarelových farieb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz