LESKLÝ LAK V SPREJI - LIQUITEX PROFESSIONAL - 400 ML

Kód: 3950010
12,50 € / ks 12,50 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Liquitex Gloss Varnish Spray chráni vaše umelecké dielo pred poškodením UV žiarením, znečistením a vyblednutím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Liquitex Gloss Varnish Spray chráni vaše umelecké dielo pred poškodením UV žiarením, znečistením a vyblednutím.

Opravte svoje umelecké dielo vrstvou laku, ktorý je lesklý, priehľadný, priedušný a odolný. 100% akrylový polymérový lak je po vyschnutí číry, čím získate pružný, tvrdý povrch, ktorý sa nelepí na podklad. Zvyšuje jas a sýtosť farieb a reguluje a zjednocuje hladkosť povrchu. Je odolný proti zafarbeniu, žltnutiu a vyblednutiu - spôsobenému vlhkosťou, teplom a UV žiarením. V závislosti od podkladu prepúšťa vlhkosť z povrchu a umožňuje povrchu dýchať. Umožňuje jednoduché čistenie bez obáv z poškodenia filmu akrylovej farby.

Pred lakovaním sa uistite, že povrch náteru je úplne suchý (72 hodín v závislosti od hrúbky vrstvy farby). Uistite sa, že miestnosť je dobre vetraná a bez prachu a nečistôt. Umiestnite umelecké dielo na rovný povrch - vždy nanášajte vo vodorovnej polohe. Robte dlhé, rovnomerné ťahy, pokrývajte povrch zhora nadol a pohybujte sa zo strany na stranu. Naneste 1-2 tenké vrstvy, pričom každá vrstva musí schnúť aspoň tri hodiny.

Dodatočné parametre

Kategória: LIQUITEX AKRYLOVÉ LAKY
Objem: 400 ml - sprej Lesklý lak
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akrylová maľba
Značka: Liquitex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

liq 2

Liquitex je americká spoločnosť, ktorá dodáva umelecké materiály so zameraním výlučne na vývoj, výrobu a distribúciu akrylových farieb. Spoločnosť bola založená Henrym Levisonom ako Permanent Pigments v roku 1955 a vytvorila prvé akrylové gesso na vodnej báze. V tom istom roku sa Levison rozhodol reorganizovať spoločnosť pod názvom „Liquitex“. V roku 1956 spoločnosť začala predávať akrylové farby „Soft Body“ na vodnej báze. V roku 1963 boli dostupné farby „Heavy Body“ s hustejšou konzistenciou. Spoločnosť ponúka najväčší počet produktov akrylových farieb na svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz