OBDĹŽNIKOVÁ PLASTOVÁ SKLADACIA PALETA - PHOENIX YM-H2 - 26x13.5 CM

Kód: 02060201382
Novinka
Značka: Phoenix
3,95 € / ks 3,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Skladacia paleta Phoenix YM-H2 - 28 plôch pre farby a 5 miešacách plôch je vhodná pre akvarel, gvaš a akrylové farby. Jeho kvalitný materiál zaručuje dlhú životnosť aj pri častom používaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladacia paleta Phoenix YM-H2 - popis produktu:

  • 28 plôch pre farby.
  • 5 miešacích plôch.
  • Otvor na umiestnenie palca.
  • 5 otvorov pre umiestnenie štetcov vo zvislej polohe.
  • Miešacie palety sú vyrobené z plastu a ľahko sa čistia.
  • Všetky palety sú biele, aby sa dal dobre posúdiť výsledok miešania.
  • Jednoduché utieranie pre čisté výsledky miešania.
  • Vhodné pre akvarel, gvaš a akrylové farby.
  • Jeho kvalitný materiál zaručuje dlhú životnosť aj pri častom používaní.

Dodatočné parametre

Kategória: PALETY
Rozmer: 26 x 13.5 cm
Určenie: miešanie farieb
Materiál: plast
Značka: Phoenix

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

prof linen1

Phoenix Art Materials Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2001 a je svetovo presláveným profesionálnym dodávateľom umeleckých materiálov, ktorý spája výskum, vývoj, výrobu a predaj umeleckých materiálov v jednom. Spoločnosť dodržiava koncepciu rozvoja „všetko pre umenie“, trvá na ceste rozvoja špecializácie, internacionalizácie a značky a stala sa vedúcou spoločnosťou v globálnom priemysle výroby plátna.

Spoločnosť si mnoho rokov zakladá na obchode s umeleckými materiálmi, vykonáva výskum, vývoj a výrobu umeleckých materiálov v duchu profesionálnej vynaliezavosti, vedie automatizáciu výroby umeleckých materiálov a vývoj inteligentných produktov s vedomím nezávislých inovácií a zvyšuje svoju konkurencieschopnosť. v rovnakom čase. Na jednej strane predstavuje medzinárodné špičkové talenty na výskum, vývoj a dizajn nových produktov a na inováciu technológií.

Počas 20 rokov nepretržitej inovácie, zlepšovania a akumulácie spoločnosť pokryla všetky kategórie produktov (takmer 1 000 kategórií) v podoblastiach olejomaľby, vrátane, ale nie výlučne, plátna, rámu, farby, stojana, štetca atď. Vlastní nezávislé značky vrátane Phoenix, AUREUO a Bonfil, medzi ktorými je ochranná známka Phoenix registrovaná vo viac ako 30 krajinách. Spoločnosť sa venuje uspokojovaniu požiadaviek rôznych spotrebiteľov, ako sú profesionálni maliari, umeleckí majstri, amatéri a deti; získala si dobrú povesť a dosiahla účinky značky medzi klientmi, slávnymi umelcami a umeleckými tvorcami.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz