PLASTOVÝ DRŽIAK NA ŠTETCE- PHOENIX - OKRÚHLY

Kód: 0206030301
Novinka
Značka: Phoenix
1,95 € / ks 1,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Tento držiak štetcov je neoceniteľným doplnkom pre umelcov. Praktický spôsob, ako uložiť štetce vo zvislej polohe po ich vyčistení a pripraviť sa na ďalšie majstrovské dielo.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Tento stojan na štetce so 49 otvormi je nevyhnutným doplnkom pre umelcov všetkých úrovní.
  • Už nebudete strácať čas hľadaním štetcov a ceruziek v zásuvke alebo na špinavom stole.
  • Praktický spôsob, ako uložiť štetce vo zvislej polohe po ich vyčistení a pripraviť sa na ďalšie majstrovské dielo.
  • Pohodlný kruhový dizajn tohto organizéra vám umožní, aby sa úhľadne zmestil na váš stôl alebo pracovnú stanicu. 

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍSLUŠENSTVO KU ŠTETCOM
Určenie: Uloženie štetcov
Materiál: plast
Značka: Phoenix

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

prof linen1

Phoenix Art Materials Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2001 a je svetovo presláveným profesionálnym dodávateľom umeleckých materiálov, ktorý spája výskum, vývoj, výrobu a predaj umeleckých materiálov v jednom. Spoločnosť dodržiava koncepciu rozvoja „všetko pre umenie“, trvá na ceste rozvoja špecializácie, internacionalizácie a značky a stala sa vedúcou spoločnosťou v globálnom priemysle výroby plátna.

Spoločnosť si mnoho rokov zakladá na obchode s umeleckými materiálmi, vykonáva výskum, vývoj a výrobu umeleckých materiálov v duchu profesionálnej vynaliezavosti, vedie automatizáciu výroby umeleckých materiálov a vývoj inteligentných produktov s vedomím nezávislých inovácií a zvyšuje svoju konkurencieschopnosť. v rovnakom čase. Na jednej strane predstavuje medzinárodné špičkové talenty na výskum, vývoj a dizajn nových produktov a na inováciu technológií.

Počas 20 rokov nepretržitej inovácie, zlepšovania a akumulácie spoločnosť pokryla všetky kategórie produktov (takmer 1 000 kategórií) v podoblastiach olejomaľby, vrátane, ale nie výlučne, plátna, rámu, farby, stojana, štetca atď. Vlastní nezávislé značky vrátane Phoenix, AUREUO a Bonfil, medzi ktorými je ochranná známka Phoenix registrovaná vo viac ako 30 krajinách. Spoločnosť sa venuje uspokojovaniu požiadaviek rôznych spotrebiteľov, ako sú profesionálni maliari, umeleckí majstri, amatéri a deti; získala si dobrú povesť a dosiahla účinky značky medzi klientmi, slávnymi umelcami a umeleckými tvorcami.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz