ŠTRUKTÚROVACÍ GÉL - WINSOR & NEWTON GALERIA - 250 ML

Kód: 3040805
15,20 € / ks 15,20 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Winsor & Newton Galeria Structure Gel dodáva akrylovým farbám väčšiu plnosť a je obzvlášť vhodný pre techniky impasto. Je hladký a pružný a poskytuje lesklý povrch s dobrou čistotou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Winsor & Newton Galeria Structure Gel dodáva akrylovým farbám väčšiu plnosť a je obzvlášť vhodný pre techniky impasto. Je hladký a pružný a poskytuje lesklý povrch s dobrou čistotou.

Structure Gel môže byť použitý pre akrylové farby, ako aj pre impregnačné techniky.

Galeria štruktúrovací gél zmiešaný s akrylovou farbou vytvorí maľbu hustejšiu a tiež zvýši lesk, transparentnosť a štruktúru. Má hodvábne matný povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: WINSOR & NEWTON GALERIA AKRYLOVÉ MÉDIA
Objem: 250 ml
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akrylová maľba
Značka: Winsor & Newton

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

wn banner

Winsor & Newton bol vždy jadrom sveta umeleckých materiálov. Ich povesť je postavená na kvalite a spoľahlivosti produktov v kombinácii s neustálym vývojom produktov, zlepšovaním a inováciami.

Táto umelecká značka, ktorú založili v roku 1832 William Winsor a Henry Newton, je jedným z popredných svetových tvorcov umeleckých materiálov. Vďaka vynikajúcej kvalite a vynikajúcej povesti spoľahlivosti vyrába Winsor & Newton široký sortiment umeleckých potrieb vrátane olejových, akrylových a akvarelových farieb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz