OLEJOVÁ FARBA - WINSOR & NEWTON WINTON - 200 ML - TITANIUM WHITE

Kód: 1490699
10,45 € 8,71 € bez DPH 10,45 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

TITANIUM WHITE je čistý biely pigment. Je to najviac nepriehľadný biely pigment a považuje sa za štandardnú silnú bielu farbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

TITANIUM WHITE je čistý biely pigment. Je to najviac nepriehľadný biely pigment a považuje sa za štandardnú silnú bielu farbu.

Winton Oil Colors sú vyrobené z vysoko kvalitných pigmentov, sú odolné, svetlostále a trvalé. Zakaždým poskytujú konzistentnú farbu a môžete s nimy pracovať bez námahy v akomkoľvek rozsahu.

Spojenie remeselnej tradície výroby farieb, umenia a pokroku v oblasti chémie vyústilo ku vzniku rady 55 starostlivo vybraných olejových farieb značky Winton prvotriednej kvality.

Každá farba v ponuke Winton bola namiešaná špeciálne tak, aby boli maximálne využité prirodzené vlastnosti každého pigmentu a aby bola zaistená najvyššia stálosť každého odtieňa.

  • Obsahuje pigment PW4 • PW6
  • stálosť  AA-Trvalá
  • séria1
  • popis svetlostálosti- Excelentná
  • popis nepriehľadnosti -Nepriehľadná

Dodatočné parametre

Kategória: WINSOR & NEWTON WINTON OLEJOVÉ FARBY 200 ml
Farebná skupina: Biela
Objem: 200 ml
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: olejová maľba
Značka: Winsor & Newton

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

wn banner

Winsor & Newton bol vždy jadrom sveta umeleckých materiálov. Ich povesť je postavená na kvalite a spoľahlivosti produktov v kombinácii s neustálym vývojom produktov, zlepšovaním a inováciami.

Táto umelecká značka, ktorú založili v roku 1832 William Winsor a Henry Newton, je jedným z popredných svetových tvorcov umeleckých materiálov. Vďaka vynikajúcej kvalite a vynikajúcej povesti spoľahlivosti vyrába Winsor & Newton široký sortiment umeleckých potrieb vrátane olejových, akrylových a akvarelových farieb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz