ŠTETEC PRE AKVARELOVÉ FARBY - ESCODA ARTESANA - SÉRIA 1004 - VEĽKOSŤ Č.2

Kód: 210040200
4,20 € / ks 4,20 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Tento okrúhly štetec, ktorý sa zužuje do hrotu, je vhodný na skicovanie, obrysy a prácu s detailami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štetec Escoda Artesana má štetiny zo srsti poníka tmavej farby s miernym prirodzeným prameňom. Pojme veľké množstvo farby. Špeciálny proces vytvrdzovania vedie k tomu, že štetec má pozoruhodnú pevnosť. Má krátku lakovanú drevenú rukoväť z vlašského orecha s poniklovanou mosadznou objímkou, ktorá je ideálna pre detailné práce.

Tento okrúhly štetec, ktorý sa zužuje do hrotu, je vhodný na skicovanie, obrysovanie a prácu s detailami. Taktiež sa používa na dekoráciu keramiky a porcelánu a je cenený aj v kozmetike.

artesana tab

artesana banner

Dodatočné parametre

Kategória: ESCODA ARTESANA ŠTETCE PRE AKVARELOVÉ FARBY
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akvarelová maľba
Tvar štetca: Okrúhly
Veľkosť: 2
Typ štetiny: Chlpy z poníka
Dĺžka štetín [ mm ]: 12
Priemer štetca [ mm ]: 2,02
Značka: Escoda
Rukoväť: krátka, lakovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

escoda akryl+

Na jeseň roku 1933 založil Josep Escoda Roig (1902-1982) v Sabadell neďaleko Barcelony malý podnik so štetcami na dekoráciu a výtvarné umenie. Stala sa prvou továrňou v Španielsku, keďže dovtedy umelci používali štetce vyrobené vo Francúzsku a Nemecku.

Proces navrhovania a vytvárania štetcov Escoda v ich továrni začína a končí u remeselníkov. Každý štetec je starostlivo vyrobený ručne, výsledkom čoho je štetec, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Na štetec je aplikovaný trojitý krimpovací lem (exkluzívny dizajn ochrannej známky pre Escoda), ktorý zaisťuje pevnú objímku, ktorá zostane na mieste po celú dobu používania. Štetce prechádzajú procesom vytvrdzovania, originálnym pre spoločnosť Escoda, ktorý spevňuje a uzamkne každý vlas na mieste a vytvára trvalý tvar štetca, známy ako „proces pamäte Escoda“. Štetce Escoda sú stelesnením ručnej práce značky Escoda. Tieto vysokokvalitné štetce majú veľkú hodnotu pre maliarov, ktorí pracujú s olejom, akrylom a akvarelom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz