AKVARELOVÉ FARBY - WHITE NIGHTS ARTISTS WATERCOLOUR - SADA 24 CELÝCH 2,5 ML PANVIČIEK

Kód: 1942090
50,95 € / ks 50,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Farby White Nights Watercolours sú živé, sýte a vysoko pigmentované, čo umožňuje maximálnu intenzitu farieb a možnosti miešania-

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevskaya Palitra vyrába vysokokvalitné umelecké potreby od roku 1934 a ich odbornosť sa prejavuje v tejto sade akvarelových farieb.

Farby sú živé, sýte a vysoko pigmentované, čo umožňuje maximálnu intenzitu farieb a možnosti miešania. Farby sa tiež ľahko miešajú a vrstvia, vďaka čomu sú ideálne na vytváranie úžasných akvarelových umeleckých diel s hĺbkou a textúrou.

Vysoká koncentrácia pigmentu poskytuje maximálnu intenzitu farebného tónu akvarelu. Sýtosť je zachovaná aj pri zriedení veľkým množstvom vody. Líšia sa priehľadnosťou, ktorá umožňuje umelcovi pracovať s tenkými glazúrami.Čisté farby umožňujú získať bohatú paletu odtieňov. Hlavná časť farieb má najvyšší ukazovateľ svetlostálosti, čo prispieva k zachovaniu diel na viac ako 100 rokov. To všetko zabezpečuje ich vysokú kvalitu a možnosť využitia pri zodpovednej práci.

  • 24 celých  2,5 ml panvičiek s vysokokvalitnou akvarelovou farbou.
  • Živé, bohaté a vysoko pigmentované farby.
  • Jednoduché miešanie a vrstvenie pre maximálne možnosti miešania.
  • Pevný a kompaktný plastový box s miešacou paletou na veku.
  • Odnímateľné a znovu naplniteľné panvičky na prispôsobenie.

Sada obsahuje tieto odtiene: 

203 admium Lemon, 201 Cadmium Yellow Medium, 218 Yellow Ochre, 216 Golden, 226 Titian Red, 302 Cadmium Red Light, 309 Red Ochre, 321 English Red, 319 Carmine, 313 Mader Lake Red Light, 607 Violet,  511 Ultramarine, 509 Bright Blue, 508 Cobalt Blue, 516 Indigo, 513 Azure, 718 Yellowish Green, 713 Emerald Green, 725 Green, 405 Raw Sienna, 418 Umber, 408 Burnt Umber, 412 Mars Brown, 413 Sepia, 805 Neutral Black.

Dodatočné parametre

Kategória: NEVSKAJA PALITRA WHITE NIGHTS SADY AKVARELOVÝCH FARIEB
Sada: 24 celých panvičiek
Určenie: akvarelová maľba
Značka: Nevskaja Politra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sonnet

Značka Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Od svojho založenia až po súčasnosť závod Nevskaja Palitra úzko spolupracuje s ruskými a zahraničnými umelcami, počúva ich odborné názory a sleduje trendy na trhu a technologické inovácie. Inovatívny vývoj nášho vlastného laboratória, rokmi overené receptúry a osvedčené technológie urobili z farieb z Petrohradu majstrovský ťah ruského priemyslu. 

Závod Nevskaya Palitra vyrába širokú škálu produktov vrátane akvarelov, olejových, temperových a akrylových farieb, gvaše, výrobkov pre detské remeslá, ako aj doplnkových materiálov na maľovanie a dekoratívne a úžitkové umenie. Výber produktového radu závisí od kreatívnej úlohy, ktorú si maliar zadá.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz