Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

HAHNEMÜHLE THE COLLECTION - 300 GR/M2 - 100 % BAVLNA - LISOVANÝ ZA TEPLA - RÔZNE ROZMERY

Kód: 10627154
Lisovaný za tepla
7,55 € / ks 7,55 € / 1 ks

Zvoľte variant

Tento akvarelový blok stanovuje nové štandardy pre vysokokvalitné akvarelové papiere. Starostlivo zvolená odroda bavlny ponúka extrémne silné vlákna a neporovnateľnú čistotu.

Detailné informácie

Rozmer: 56 x 76 cm
Skladom 1-2 pracovné dni | 10627154
7,55 € / ks

Podrobný popis

Hahnemühle Collection Watercolour 300 gr/m2 100% bavlna lisovaný za tepla stanovuje nové štandardy pre vysokokvalitné akvarelové papiere. Starostlivo zvolená odroda bavlny ponúka extrémne silné vlákna a neporovnateľnú čistotu. Výber najlepších surovín a výlučne prírodných plnidiel dáva papierom ich bezkonkurenčnú kvalitu.‎

‎Cenené bavlnené papiere sa vyznačujú veľmi trvanlivým povrchom papiera, ktorý je vhodný pre náročné techniky akvarelovej techniky. Vlákna sa nezdvihnú, neotierajú ani neuvoľňujú a to ani pri aplikácii viacerých vrstiev farby alebo pri používaní maskujúcich kvapalín a lepiacich pások.

Tento papier vám umožní používať najkrajšie farby a vytvárať pozoruhodné maľby technikou mokrý do mokrého.

‎Hahnemühle Collection Watercolour 300 gr/m2 je:

  • ‎vegan
  • ‎odolnosý voči starnutiu‎
  • ‎bez kyselín‎

 

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE THE COLLECTION 100 % BAVLNA 300 GR/M2
Gramáž: 300 gr / m2 - 100 % bavlna
Rozmer: 24 x 32 cm, 30 x 40 cm, 56 X 76 cm
Počet listov: 10, jednotlivo
Určenie: akvarelová maľba
Textúra: lisovaný za tepla
Značka: Hahnemühle

Hahnemühle akvarelový blok The Collection 300 gr/m2 100 % bavlna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz