Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

AKVARELOVÝ BLOK - HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR BOOK - 200 GR/M2 - SIVÁ FARBA - 30 LISTOV/60 STRÁN - A5 LANDSCAPE

Kód: H10625171
16,50 € / ks 16,50 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tónovaný akvarelový papier v knižnej väzbe obsahuje 60 strán najlepšieho akvarelového papiera sivej farby. V porovnaní s požiadavkami akvarelovej maľby je to nutnosť pre všetkých kreatívcov, ktorí si nechcú nechať újsť textúru klasického akvarelového papiera na cestách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle Toned watercolour book sivá farba, 200 gr/m2 obsahuje 60 strán najlepšieho akvarelového papiera sivej farby. V porovnaní s požiadavkami akvarelovej maľby je to nutnosť pre všetkých kreatívcov, ktorí si nechcú nechať újsť textúru klasického akvarelového papiera na cestách.

Tónované papiere sa umožňujú zamerať na motív, pretože prirodzená farba pozadia je už uvedená. Okrem toho tónované strany minimalizujú odraz slnka a umožňujú uvoľnené skicovanie vonku.

Akvarelový papier má jemný zrnitý povrch na prednej a zadnej strane. Použitie maskujúcich médií, lepiacich pások a gumy je možné bezo zvyškov.

Pevný ľanový obal chráni obsah pred vlhkosťou a nečistotami, farebne koordinovaná gumička udržuje všetko dobre zabezpečené.‎

‎Tónované akvarelové papiere sú bez kyselín a odolné voči starnutiu.‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR BOOK 200 GR/M2
Gramáž: 200 gr / m2
Rozmer: A5 landscape
Počet listov, strán: 30 listov / 60 strán
Určenie: skicovanie, akvarelové farby, kreslenie
Značka: Hahnemühle
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz