AKVARELOVÉ FARBY - NEVSKAJA PALITRA SONNET - SADA 16 POLPANVIČIEK

Kód: 3541138
12,90 € / ks 12,90 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Akvarelové farby Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Kvalitné akvarelové farby majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.
Farby v sadách sú dodávané v polpanvičkách a v robustnej krabici. Toto balenie je ideálne na prenášanie, či už ide o maľovanie v parku alebo pri jazere, pri návšteve priateľov alebo pri cestovaní. Balenie zabraňuje vypadávaniu farieb. Polpanvičky možno nechať dlhší čas bez sušenia. Jednoducho ich osviežte trochou vody a môžte maľovať znova.
Každá farba má svoj vlastný farebný kód a úroveň svetlostálosti, takže viete, ktorú farbu ste presne použili a čo môžete očakávať pri každom maľovaní.
Všetky akvarelové farby sú netoxické, vegánske, bez zápachu, nespôsobujú alergickú reakciu pokožky a spĺňajú všetky európske predpisy. Môžu ich používať deti od 3 rokov.

Sada obsahuje tieto odtiene: Hanza lemon ***, Yellow medium *, Orange *, Red light *, Carmine ***, Green deep **, Emerald green ***, Ultramarine light ***, Azure ***, Violet deep *, Burnt umber ***, Gold ochre **, Raw Sienna ***, Burnt Sienna ***, Sepia ***, Lamp black ***

Dodatočné parametre

Kategória: NEVSKAJA PALITRA SONNET SADY AKVARELOVÝCH FARIEB
Sada: 16 polpanvičiek
Určenie: akvarelová maľba
Značka: Nevskaja Politra
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sonnet

Značka Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Od svojho založenia až po súčasnosť závod Nevskaja Palitra úzko spolupracuje s ruskými a zahraničnými umelcami, počúva ich odborné názory a sleduje trendy na trhu a technologické inovácie. Inovatívny vývoj nášho vlastného laboratória, rokmi overené receptúry a osvedčené technológie urobili z farieb z Petrohradu majstrovský ťah ruského priemyslu. 

Závod Nevskaya Palitra vyrába širokú škálu produktov vrátane akvarelov, olejových, temperových a akrylových farieb, gvaše, výrobkov pre detské remeslá, ako aj doplnkových materiálov na maľovanie a dekoratívne a úžitkové umenie. Výber produktového radu závisí od kreatívnej úlohy, ktorú si maliar zadá.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz