AKVARELOVÝ BLOK - HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR PAD - 200 GR/M2 - BÉŽOVÁ FARBA - 20 LISTOV - A4

Kód: 10625311
14,20 € / ks 14,20 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Jemný béžový tónovaný papier ako tónovaný akvarelový blok má mierne drsný povrch, ktorý vytvára zaujímavé farebné prechody a odtiene. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnohí umelci dľho čakali na tónované akvarelové bloky. Tónované akvarelové bloky kombinujú túžbu po tónovanom papieri so skutočnou, elegantnou akvarelovou textúrou, ktorá je na trhu jedinečná.‎

Hahnemühle toned watercolour paper obsahujú 20 listov najkvalitnejšieho akvarelového papiera. V porovnaní s požiadavkami akvarelovej maľby umožňujú tónované papiere nastaviť zameranie na motív, pretože prirodzená farba pozadia je už uvedená. Akvarelový papier má jemne zrnitý povrch.

Použitie maskujúcich kvapalín, lepiacich pások a gumy je možné bezo zvyškov.

Listy sú zlepené na vrchu.‎

Papiere sú bez kyselín a odolné voči starnutiu.

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR PAPER 200 GR/M2
Farebná skupina: Béžová
Gramáž: 200 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 20
Určenie: akvarelová maľba, skicovanie, kreslenie
Textúra: jemne zrnitý
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz