AKVARELOVÝ BLOK - HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR PAD - 200 GR/M2 - BÉŽOVÁ FARBA - 20 LISTOV - A4

Kód: 10625311
14,20 € 11,83 € bez DPH 14,20 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Jemný béžový tónovaný papier ako tónovaný akvarelový blok. Mierne drsný povrch vytvára zaujímavé farebné prechody a odtiene. Akvarelový blok je vhodný pre všetky techniky mokré do mokrého. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mnohí umelci dľho čakali na tónované akvarelové bloky. Tónované akvarelové bloky kombinujú túžbu po tónovanom papieri so skutočnou, elegantnou akvarelovou textúrou, ktorá je na trhu jedinečná.‎

Hahnemühle toned watercolour paper A4 cm béžová farba, 200 gr/m2.‎ Bloky obsahujú 20 listov najkvalitnejšieho akvarelového papiera. V porovnaní s požiadavkami akvarelovej maľby umožňujú tónované papiere nastaviť zameranie na motív, pretože prirodzená farba pozadia je už uvedená. Akvarelový papier má jemne zrnitý povrch.

Použitie maskujúcich kvapalín, lepiacich pások a gumy je možné bezo zvyškov.

Listy sú zlepené na vrchu.‎

Papiere sú bez kyselín a odolné voči starnutiu.

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE TONED WATERCOLOUR PAPER 200 GR/M2
Gramáž: 200 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 20
Určenie: akvarelová maľba, skicovanie, kreslenie
Textúra: jemne zrnitý
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz