ŠTETEC PRE OLEJ - AKRYL - ESCODA CLASICO - SÉRIA 5337 - VEĽKOSŤ Č.4

Kód: 453370400
12 € / ks 12 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Štetiny majú vejárový tvar a sú vysoko elastické, hladko sa pohybujú po plátne a rovnomerne roztierajú farbu. Výborne sa hodia na zjemňovanie okrajov maľby a vytváranie textúr.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štetiny majú vejárový tvar a sú vysoko elastické, hladko sa pohybujú po plátne a rovnomerne roztierajú farbu. Výborne sa hodia na zjemňovanie okrajov maľby a vytváranie textúr.

Štetce Escoda Series 5337 Clasico sú vyrobené len z tých najlepších štetín z bieleho prasaťa, ktoré sa nachádzajú v oblasti Chungking v Číne. Prirodzená tvrdosť štetiny dokonale reaguje na viac či menej hutné techniky olejomaľby a akrylu. Štetiny sú prirodzene pevné a elastické a zaručujú jemné nanášanie farby a dobrý tok farby.

Dlhé lakované rukoväte štetcov sú vyrobené z najlepšieho brezového dreva so striebornými niklovými objímkami. 

Štetce Escoda naďalej ručne vyrába rodina Escoda tak, ako to bolo od roku 1933.

5337

Dodatočné parametre

Kategória: ESCODA CLÁSICO ŠTETCE PRE OLEJOVÉ FARBY SÉRIA 5337
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: olejová maľba, akrylová maľba
Tvar štetca: Vejárový
Typ štetiny: Prasacie chlpy
Veľkosť štetca: 4
Dĺžka štetín [ mm ]: 27
Šírka štetca [ mm ]: 10,01
Značka: Escoda
Rukoväť: dlhá, lakovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

escoda akryl+

Na jeseň roku 1933 založil Josep Escoda Roig (1902-1982) v Sabadell neďaleko Barcelony malý podnik so štetcami na dekoráciu a výtvarné umenie. Stala sa prvou továrňou v Španielsku, keďže dovtedy umelci používali štetce vyrobené vo Francúzsku a Nemecku.

Proces navrhovania a vytvárania štetcov Escoda v ich továrni začína a končí u remeselníkov. Každý štetec je starostlivo vyrobený ručne, výsledkom čoho je štetec, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Na štetec je aplikovaný trojitý krimpovací lem (exkluzívny dizajn ochrannej známky pre Escoda), ktorý zaisťuje pevnú objímku, ktorá zostane na mieste po celú dobu používania. Štetce prechádzajú procesom vytvrdzovania, originálnym pre spoločnosť Escoda, ktorý spevňuje a uzamkne každý vlas na mieste a vytvára trvalý tvar štetca, známy ako „proces pamäte Escoda“. Štetce Escoda sú stelesnením ručnej práce značky Escoda. Tieto vysokokvalitné štetce majú veľkú hodnotu pre maliarov, ktorí pracujú s olejom, akrylom a akvarelom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz