Ahojte. Ak chete mať, istotu, že Vám objednávky prídu do Vianoc, posledný termín na uskutočnenie objednávky je nedeľa 17.12. Po tomto termíne už doručenie do Vianoc nevieme úplne garantovať. Váš MMart tím.

MALIARSKA DOSKA PRE OLEJOVÉ A AKRYLOVÉ FARBY - HAHNEMÜHLE - 230 GR/M2 - 10 LISTOV - 24x32 CM

Kód: HH10628832
11,65 € / ks 11,65 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Táto vysoko kvalitná maliarska doska je prírodne biela a je vyrobená zo 100% celulózy, vhodná pre akrylové a olejové farby.
‎Doska má špeciálnu bariérovú vrstvu, aby sa zabránilo roztekaniu a halo efektu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle maliarska doska pre olejové a akrylové farby 230 gr/m2. Táto vysoko kvalitná maliarska doska je prírodne biela a je vyrobená zo 100% celulózy, vhodná pre akrylové a olejové farby.
‎Doska má špeciálnu bariérovú vrstvu, aby sa zabránilo roztekaniu a halo efektu. ‎
‎Táto kvalita je ideálna pre začiatočníkov, pokročilých maliarov a profesionálnych umelcov. Doska má prirodzenú ľanovú štruktúru skutočného plátna, ktorá zaručuje vynikajúce výsledky, ktoré možno očakávať od olejovej a akrylovej maľby. Bez kyseliny a odolné voči veku.‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE MALIARSKA DOSKA PRE OLEJOVÉ A AKRYLOVÉ FARBY 230 GR/M2
Gramáž: 230 gr / m2
Rozmer: 24 x 32 cm
Počet listov: 10
Určenie: olejová maľba, akrylová maľba
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz