AKRYLOVÉ FARBY - LIQUITEX BASICS - SADA 12x22 ML

Kód: 3699353
20,10 € / ks 20,10 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Sada Basics je rada študentskej kvality, vyrobená na každodenné použitie všetkými druhmi umelcov. Táto akrylová farba so strednou konzistenciou je vyrobená zo stálych umeleckých pigmentov

Detailné informácie

Podrobný popis

Liquitex vynašiel akryly pre umelcov už v roku 1955 a odvtedy sa špecializuje na akryly. Basics vám poskytuje dokonalú rovnováhu medzi kvalitou a hospodárnosťou. 

Sada Basics je rada študentskej kvality, vyrobená na každodenné použitie všetkými druhmi umelcov. Táto akrylová farba so strednou konzistenciou je vyrobená zo stálych umeleckých pigmentov.

Basics používa rovnako vysokokvalitné pigmenty a prísny výrobný proces ako profesionálny sortiment. Pigmenty sú mleté pomocou malých vystužených keramických guľôčok, aby poskytli jemnú disperziu, skvelý vývoj farby, silu a jas.
Akrylová farba rýchlo schne a možno ju čistiť vodou za mokra. Priľne na takmer akýkoľvek povrch vrátane plátna, papiera a lepenky, dreva, muriva, kovu, polystyrénu, kameňa, keramiky a textílií.

Sada obsahuje tieto odtiene:

Primary Yellow, Cadmium Orange Hue, Alizarin Crimson Hue Permanent, Primary Red, Dioxazine Purple, Primary Blue, Phthalocyanine Green, Light Green Permanent, Burnt Sienna, Burnt Umber, Titanium White, Mars Black.

Dodatočné parametre

Kategória: LIQUITEX BASICS SADY AKRYLOVÝCH FARIEB
Objem: 22 ml
Sada: 12 x 22 ml
Určenie: akrylová maľba
Značka: Liquitex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

liq 2

Liquitex je americká spoločnosť, ktorá dodáva umelecké materiály so zameraním výlučne na vývoj, výrobu a distribúciu akrylových farieb. Spoločnosť bola založená Henrym Levisonom ako Permanent Pigments v roku 1955 a vytvorila prvé akrylové gesso na vodnej báze. V tom istom roku sa Levison rozhodol reorganizovať spoločnosť pod názvom „Liquitex“. V roku 1956 spoločnosť začala predávať akrylové farby „Soft Body“ na vodnej báze. V roku 1963 boli dostupné farby „Heavy Body“ s hustejšou konzistenciou. Spoločnosť ponúka najväčší počet produktov akrylových farieb na svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz