AKRYLOVÉ FARBY - KREUL EL GRECO - SADA 18x12 ML

Kód: 28251
11,95 € / ks 11,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Kreul El Greco sú vysoko pigmentované akrylové farby v študentskej kvalite. Majú maslovú konzistenciu a sú vhodné na pastózne maľovanie na mnohé povrchy ako plátno, kartón, papier, kameň, kov, koža a mnohé plasty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kreul El Greco sú vysoko pigmentované akrylové farby v študentskej kvalite. Majú maslovú konzistenciu a sú vhodné na pastózne maľovanie na mnohé povrchy ako plátno, kartón, papier, kameň, kov, koža a mnohé plasty. Farba sa nanáša štetcom alebo špachtľou.

S pastózným nanášaním sa farby navzájom krásne prelínajú. Vznikajú jemné odtiene s harmonickými farebnými prechodmi. Aby sa vytvorila výrazná, trojrozmerná štruktúra povrchu, naneste trochu akrylovej farby priamo z tuby na napnuté plátno a maľujte so širokým štetcom. S niekoľkými odtieňmi vedľa seba alebo nad sebou môžte pomocou maliarskeho noža vytvárať vzrušujúce farebné kompozície a prechody.

Farby sú vyrobené na vodnej báze a rýchlo schnú. Po zaschnutí sú svetloodolné a nepriehľadné v celej škále farieb. Farby sú vodou riediteľné a dajú sa navzájom miešať. Môžu byť lakované.

Táto sada obsahuje odtiene:  titanium white, real yellow Zitron, Indian Yellow, Vermillion, Carmine Red, Madder Red, Light Blue, Ultramarine Blue, Cobalt Blue dark, Light Green, Chrome Oxide Green, Leaf Green, lights Ochre, Sienna natural, Sienna burned, Umbra fired, Vandyke Brown and Black.

Dodatočné parametre

Kategória: KREUL EL GRECO SADY AKRYLOVÝCH FARIEB
Objem: 12 ml
Sada: 18 x 12 ml
Určenie: akrylová maľba
Značka: Kreul

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kreul akryl

Carl Kreul prejavil odvahu v roku 1838, keď založil úplne prvú nemeckú továreň na farby a začal vyrábať olejové farby v priemyselnom meradle.
Na tú dobu to bolo odvážne revolučné. Dnes, o 180 rokov neskôr, stále máme „odvahu pre farby“. Ako nezávislá rodinná spoločnosť sa každý deň rozhodujeme pre farbu, pre trvalo udržateľný vývoj našich náterových formulácií, pre optimalizáciu výrobných procesov a pre marketing tekutých farieb v digitálnom veku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz