SUCHÉ PASTELY - SENNELIER RAPHAËL CAMPUS - SADA 48 KS

Kód: K60B48
21,10 € 17,58 € bez DPH
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Pastely Raphael Campus sú mäkké a ľahko aplikovateľné. Majú jasné intenzívne farby. Jemné pastely Raphael Campus sú skvelým východiskovým bodom pre deti a iných začiatočníkov do sveta pastelov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Suché pastely si v poslednej dobe získavajú čoraz väčšiu obľubu medzi umelcami aj amatérmi, ktorí radi experimentujú s rôznymi technikami. Prečo si tento variant čoraz častejšie vyberajú amatéri? V prvom rade možnosť ľahkej aplikácie bez špeciálnych zručností. Všetko, čo potrebujete, je trocha voľného času a dobrá vôľa priviesť späť k životu dávno zabudnuté veci!

Pastely Raphael Campus sú mäkké a ľahko aplikovateľné. Majú jasné intenzívne farby. Jemné pastely Raphael Campus sú skvelým východiskovým bodom pre deti a iných začiatočníkov do sveta pastelov. Tieto jemné pastely sú vyrobené z farieb na báze pigmentu a spojiva a sú ideálne pre všetky druhy kreatívnych aktivít, ako aj pre školské použitie.

Môžu byť aplikované na rôzne médiá: papier, kartón, plátno atď. Rozmery pastelov sú: 65 mm x 9 x 9 mm.

Sada obsahuje tieto odtiene: Cadmium Yellow Deep, Cadmium Orange Deep, Terracotta, Sanguine, Purple Pink Medium, Magenta, Violet, Helio Turquoise, Indanthrene Blue, Cobalt Turquoise, Juniper Green, Cold Grey 3,Ivory Black, Gold Ochre, Chrome Yellow Deep, Orange, Alizarin Crimson, Flesh Tint Deep, Burnt Ochre, Burnt Umber, Pink Carmine, Blue Violet, Phthalo Medium, Leaf Green, Phthalo Blue, Olive Green, Cold Grey 1, Cold Grey 2, Cold Grey 4, Cold Grey 5, Fluorescent Orange, Fluorescent Pink, Fluorescent Rose, Fluorescent Green, Black, White

Dodatočné parametre

Kategória: SENNELIER RAPHAËL CAMPUS SADY SUCHÝCH PASTELOV
Sady: 48 ks
Určenie: skicovanie, kreslenie
Značka: Sennelier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz