SUCHÉ PASTELY - SENNELIER RAPHAËL CAMPUS - SADA 24 KS

Kód: K60B24
Novinka
Značka: Sennelier
14,10 € / ks 14,10 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pastely Raphael Campus sú mäkké a ľahko aplikovateľné. Majú jasné intenzívne farby. Jemné pastely Raphael Campus sú skvelým východiskovým bodom pre deti a iných začiatočníkov do sveta pastelov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Suché pastely si v poslednej dobe získavajú čoraz väčšiu obľubu medzi umelcami aj amatérmi, ktorí radi experimentujú s rôznymi technikami. Prečo si tento variant čoraz častejšie vyberajú amatéri? V prvom rade možnosť ľahkej aplikácie bez špeciálnych zručností. Všetko, čo potrebujete, je trocha voľného času a dobrá vôľa priviesť späť k životu dávno zabudnuté veci!

Pastely Raphael Campus sú mäkké a ľahko aplikovateľné. Majú jasné intenzívne farby. Jemné pastely Raphael Campus sú skvelým východiskovým bodom pre deti a iných začiatočníkov do sveta pastelov. Tieto jemné pastely sú vyrobené z farieb na báze pigmentu a spojiva a sú ideálne pre všetky druhy kreatívnych aktivít, ako aj pre školské použitie.

Môžu byť aplikované na rôzne médiá: papier, kartón, plátno atď. Rozmery pastelov sú: 65 mm x 9 x 9 mm.

Sada obsahuje tieto odtiene: White, Ochre, Flesh Tint Medium, Cadmium Yellow, Cadmium Orange, Permanent Carmine, Nougat, Cobalt Turquoise Light, Cobalt Blue, Permanent Green, Phthalo Deep, Black, Cadmium Yellow Deep, Cadmium Orange Deep, Terracotta, Sanguine, Purple Pink Medium, Magenta, Violet, Helio Turquoise, Indanthrene Blue, Cobalt Turquoise, Juniper Green, Cold Grey 3.

Dodatočné parametre

Kategória: SENNELIER RAPHAËL CAMPUS SADY SUCHÝCH PASTELOV
Sada: 24 ks
Určenie: skicovanie, suchý pastel, kreslenie
Značka: Sennelier
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sennelier banner

V roku 1887 sa Gustave Sennelier presťahoval z oboru chémie a etabloval sa ako tvorca farieb pre výtvarných umelcov. So svojimi znalosťami chémie a výskumom dejín umenia vyvinul Sennelier charakteristický proces výroby olejových farieb. Jeho práca bola taká dôkladná a jeho cit pre farby taký presný, že bol čoskoro považovaný za najvyšší štandard kvality pre olejové farby. Od jeho začiatkov viseli Sennelierove farby v múzeách po celom svete a meno sa stalo legendou.

 Ponúkajú široký výber olejových, alrylových, akvarelových farieb, suché a olejové pastely.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz