SUCHÉ PASTELY - CONTÉ À PARIS - SADA 40 KS

Kód: 50209
57,15 € / ks 57,15 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Objavte nové vylepšené zloženie jemných pastelov CONTÉ A PARIS pre optimálnu hladkosť nanášania a miešania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte nové vylepšené zloženie jemných pastelov CONTÉ A PARIS pre optimálnu hladkosť nanášania a miešania.

Umelecké pigmenty poskytujú jasnejšie, silnejšie a čistejšie farby a krémová textúra umožňuje výnimočnú plynulosť nanášania, čo umožňuje lepší výraz, spontánnosť a všestrannosť. 

Sada 40 kusov obsahuje tieto odtiene :

White, Black, Vermilion, Yellow Ocher, Burnt Shadow, Ultramarine blue, Orange, Medium Yellow, Pink, Mineral green, Light gray, Flesh, Naples Yellow, Red Brown, Light blue, Olive green, Garnet, St. Michael's Green, Dark ultramarine, Persian Violet.

Dodatočné parametre

Kategória: CONTÉ À PARIS SADY SUCHÝCH PASTELOV
Sada: 40 ks
Určenie: skicovanie, suchý pastel, kreslenie
Rozmer kriedy: okrúhly 10 x 65 mm
Značka: Conté a Paris

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

conte sepia

Históriu produktov Conté à Paris nemožno oddeliť od osobnosti zakladateľa spoločnosti Nicolasa Jacquesa Conté.

Nicolas sa narodil v roku 1755 a počas päťdesiatich rokov svojho života si nárokoval titul maliara, chemika, fyzika, teplovzdušného balóna a vynálezcu. Jeho historický úspech je nepopierateľný. V roku 1794 vyvinul moderné grafitové olovo zo zmesi ílu a grafitu, čím umožnil konečne vytvoriť rôzne stupne tvrdosti ceruziek. Továreň na ceruzky, ktorú založil v roku 1795, umožnila Francúzsku vyrábať vlastné kaligrafické a kresliace materiály.

O niekoľko rokov neskôr vyvinul „ceruzky bez rukávov“ (holé tuhy), ktoré nahradili ceruzky vyrobené z „talianskeho kameňa“. Pracoval na tom, aby boli farby „pevné a nemenné“, aby vyhovovali požiadavkám vtedajších maliarov. Zrodili sa umelecké ceruzky a pastely.

V priebehu desaťročí kvalita a hĺbka jeho sortimentu umožnila Conté à Paris etablovať sa ako skutočná referencia pre umelcov na celom svete. Conté à Paris, ktorý používajú špičkoví majstri, amatérski umelci aj študenti umenia, ponúka najširšiu škálu techník a efektov, aké sú možné pri kreslení, skicovaní a pastelových prácach.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz