MALIARSKA ŠPACHTĽA - LEFRANC BOURGEOIS - No.21

Kód: 365021
3,95 € / ks 3,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Pridajte textúru do svojich návrhov, vytvorte čisté línie, presné ťahy alebo výrazné štruktúry s našimi maliarskymi špachtľami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špachtľa je tupý nástroj, ktorý sa používa na miešanie alebo nanášanie farieb, s ohybnou oceľovou čepeľou. Primárne sa používa na nanášanie farby na plátno, miešanie farieb, pridávanie textúry na natretý povrch, pastu, alebo na mramorovanie, ozdobné predsádky atď.

Náš sortiment maliarskych špachtlí obsahuje 24 tvarov rôznych veľkostí a štýlov. V závislosti od tvaru noža môžete skúmať rôzne techniky: maľovanie detailov s tenšími špachtľami, vytváranie veľkých plôch s väčšími špachtľami alebo vytváranie mnohých efektov, ako je sgrafito, impasto a mnoho ďalších so špeciálnejšími tvarmi... Napríklad s N°24 môžete vytvoriť jedinečné lineárne štruktúry s jemnými zubami na konci noža. Každý nôž má silnú, pružnú oceľovú čepeľ, zahnutú hriadeľ pre lepšie nanášanie farieb a ergonomickú rukoväť z lakovaného dreva.

Pridajte textúru do svojich návrhov, vytvorte čisté línie, presné ťahy alebo výrazné štruktúry s našimi maliarskymi špachtľami.

Dodatočné parametre

Kategória: ŠPACHTLE
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: olejová maľba, akrylová maľba
Značka: Lefranc & Bourgeois

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LB water baner_1

Od malého obchodu s koreninami v roku 1720 až po najväčšiu továreň na farby na svete dnes, objavte úžasnú históriu farieb Lefranc Bourgeois, ktorú už viac ako tri storočia oceňujú najväčší umelci.

Lefranc Bourgeoisovi trvalo viac ako 300 rokov výskumu, experimentovania a úzkej spolupráce s umelcami, aby vyvinul materiály, ktoré dávajú maliarom silu uvoľniť svoje emócie: najčistejšie farby, prísady, ktoré premieňajú každý odtieň na emocionálne materiály, a nástroje a doplnky, ktoré to umožňujú.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz