PAPIER PRE PASTEL INGRES - HAHNEMÜHLE THE COLLECTION - 100 GR/M2 - 62,5x48 CM - ANTIQUE

Kód: H10627253
1,25 € / ks 1,25 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

‎HAHNEMÜHLE INGRES PASTEL ponúka umelcom dokonalý povrch. Je navrhnutý pre túto umeleckú techniku. Papier Ingres Pastel 100 gsm má mierne drsný povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

‎HAHNEMÜHLE INGRES PASTEL ponúka umelcom dokonalý povrch. Je navrhnutý pre túto umeleckú techniku. Papier Ingres Pastel 100 gsm má mierne drsný povrch. Umožňuje rovnomernú priľnavosť farieb bez použitia veľkého tlaku, čo prináša presné a farebne výsledky. Vďaka exkluzívnemu použitiu vysoko kvalitných pigmentovaných farieb pri výrobe tohto papiera, sa Ingres Pastel môže pochváliť výnimočnou svetlostálosťou. Je ideálny pre pastely, ceruzky a rudku. 

‎Hahnemühle Ingres Pastel je‎:

  • ‎vegan
  • ‎odolný voči starnutiu‎
  • ‎bez kyselín‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE THE COLLECTION INGRES PASTEL 100 GR/M2 - 62,5 x 48 CM
Farebná skupina: Biela
Gramáž: 100 gr / m2
Rozmer: 48 x 62,5 cm
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: skicovanie, suchý pastel, kreslenie
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz