OLEJOVÉ PASTELY - LEFRANC BOURGEOIS LOUVRE - SADA 12 FARIEB

Kód: 806309
8,80 € / ks 8,80 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Olejové pastely  LOUVRE sú jemné a žiarivé. Môžu byť spracované transparentne alebo v hrubých vrstvách, aby sa dosiahol impasto efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lefranc & Bourgeois je vedúcou značkou vo výtvarnom umení a ponúka produkty vynikajúcej kvality. Olejový pastel je priamym spôsobom vyjadrenia medzi rukou a plátnom bez potreby aplikátora.

Olejové pastely LOUVRE sú jemné a žiarivé. Môžu byť spracované transparentne alebo v hrubých vrstvách, aby sa dosiahol impasto efekt. Rôzne intenzity farby sa dajú ľahko získať miernym zriedením petrolejom alebo terpentínom. Skvelý efekt dáva aj vrstvenie farieb a následné zoškrabovanie čepeľou alebo nožom.

Doba schnutia: 3 až 12 dní na dotyk úplne (v závislosti od farieb). Olejové pastely LOUVRE je možné použiť na všetky druhy papiera alebo kartónu.

Dodatočné parametre

Kategória: LEFRANC BOURGEOIS LOUVRE SADY OLEJOVÝCH PASTELOV
Sada: 12 ks
Určenie: olejová maľba
Značka: Lefranc & Bourgeois

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LB water baner_1

Od malého obchodu s koreninami v roku 1720 až po najväčšiu továreň na farby na svete dnes, objavte úžasnú históriu farieb Lefranc Bourgeois, ktorú už viac ako tri storočia oceňujú najväčší umelci.

Lefranc Bourgeoisovi trvalo viac ako 300 rokov výskumu, experimentovania a úzkej spolupráce s umelcami, aby vyvinul materiály, ktoré dávajú maliarom silu uvoľniť svoje emócie: najčistejšie farby, prísady, ktoré premieňajú každý odtieň na emocionálne materiály, a nástroje a doplnky, ktoré to umožňujú.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz