OLEJOVÉ PASTELY - SENNELIER RAPHAËL CAMPUS - SADA 24 KS

Kód: K61B24
7,70 € / ks 7,70 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Olejové pastely Sennelier Raphael Campus sú skvelý produkt do vrecka, sú živé a ľahko sa používajú pri rôznych technikách a aplikáciách zmiešaných médií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olejové pastely majú veľký potenciál pre vytváranie širokej škály čiar, nanášania farieb v hrubých vrstvách, ktoré možno riediť rozpúšťadlom. Olejové pastely sú čiastočne maliarske médium, čiastočne kresliace médium.

Olejové pastely Sennelier Raphael Campus sú skvelý produkt do vrecka, sú živé a ľahko sa používajú pri rôznych technikách a aplikáciách zmiešaných médií. Každý pastel je veľmi jemný, priamočiaro sa nanáša. Obsahujú kvalitné pigmenty pre výrazné a intenzívne farby. Tieto olejové pastely je možné použiť pre množstvom rôznych techník. Farby je možné miešať, prekrývať, škrabať ... Všetky sú založené na pigmentoch a spojivách a budú fungovať na rôznych povrchoch a médiách, ako je papier, kartón, plátno, drevo a ďalšie.

Rozmery pastelov sú : 70 x 11 mm.

Sada obsahuje tieto odtiene: White, Yellow, Light Orange, Chrome Yellow, Yellow Orange, Vermillion, Red, Dark Lake, Pink, Violet, Yellow Ochre, Red Brown, Dark Brown, Black, Grey, Azure Blue, Blue, Ultramarine Blue, Prussian Blue, Cobalt Green, Yellow Green, Green, Olive Green, Dark Green.

Dodatočné parametre

Kategória: SENNELIER RAPHAËL CAMPUS SADY OLEJOVÝCH PASTELOV
Sada: 24 ks
Určenie: olejová maľba
Značka: Sennelier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sennelier banner

V roku 1887 sa Gustave Sennelier presťahoval z oboru chémie a etabloval sa ako tvorca farieb pre výtvarných umelcov. So svojimi znalosťami chémie a výskumom dejín umenia vyvinul Sennelier charakteristický proces výroby olejových farieb. Jeho práca bola taká dôkladná a jeho cit pre farby taký presný, že bol čoskoro považovaný za najvyšší štandard kvality pre olejové farby. Od jeho začiatkov viseli Sennelierove farby v múzeách po celom svete a meno sa stalo legendou.

 Ponúkajú široký výber olejových, alrylových, akvarelových farieb, suché a olejové pastely.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz