AKVARELOVÉ FARBY - NEVSKAJA PALITRA SONNET - SADA 24 POLPANVIČIEK

Kód: 3541139
16,60 € / ks 16,60 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Akvarelové farby Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Značka Sonnet od výrobcu Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Kvalitné akvarelové farby majú vysokou intenzitu pigmentu, veľkú stálosť a vynikajúcu transparentnosť. Pigmenty vyrábané v Petrohrade sú štúdiovej kvality a za cenu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a amatérov.
Farby v sadách sú dodávané v polpanvičkách a v robustnej krabici. Toto balenie je ideálne na prenášanie, či už ide o maľovanie v parku alebo pri jazere, pri návšteve priateľov alebo pri cestovaní. Balenie zabraňuje vypadávaniu farieb. Polpanvičky možno nechať dlhší čas bez sušenia. Jednoducho ich osviežte trochou vody a môžte maľovať znova.
Každá farba má svoj vlastný farebný kód a úroveň svetlostálosti, takže viete, ktorú farbu ste presne použili a čo môžete očakávať pri každom maľovaní.
Všetky akvarelové farby sú netoxické, vegánske, bez zápachu, nespôsobujú alergickú reakciu pokožky a spĺňajú všetky európske predpisy. Môžu ich používať deti od 3 rokov.

Sada obsahuje tieto odtiene: Zink white, Hanza lemon, Yellow medium, Yellow deep, Gold ochre, Orange, Red light, Carmine, Madder lake red, English red, Azure, Ultramarine light, Blue, Bluish green, Violet light, Violet deep, Emerald green, Sap green, Green deep, Raw Sienna, Burnt Sienna, Burnrt umber, Sepia, Lamp black.

Dodatočné parametre

Kategória: NEVSKAJA PALITRA SONNET SADY AKVARELOVÝCH FARIEB
Sada: 24 polpanvičiek
Určenie: akvarelová maľba
Značka: Nevskaja Politra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sonnet

Značka Nevskaja Palitra má viac ako 85 rokov skúseností s výrobou farieb. Prinášajú Vám kvalitu, na ktorú sú hrdí a za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Od svojho založenia až po súčasnosť závod Nevskaja Palitra úzko spolupracuje s ruskými a zahraničnými umelcami, počúva ich odborné názory a sleduje trendy na trhu a technologické inovácie. Inovatívny vývoj nášho vlastného laboratória, rokmi overené receptúry a osvedčené technológie urobili z farieb z Petrohradu majstrovský ťah ruského priemyslu. 

Závod Nevskaya Palitra vyrába širokú škálu produktov vrátane akvarelov, olejových, temperových a akrylových farieb, gvaše, výrobkov pre detské remeslá, ako aj doplnkových materiálov na maľovanie a dekoratívne a úžitkové umenie. Výber produktového radu závisí od kreatívnej úlohy, ktorú si maliar zadá.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz