AKRYLOVÁ FARBA - PEBEO STUDIO ACRYLICS - 100 ML - 27 YELLOW OCHRE

Kód: 831027
4,50 € / ks 4,50 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Yellow Ochre je teplá žltá farba. Pôvodne vyrábaná z prírodných oxidov železa nachádzajúcich sa v zemi. Je jedným z najstarších pigmentov používaných ľudstvom. Syntetická verzia bola dostupná v 20. rokoch 20. storočia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yellow Ochre je teplá žltá farba. Pôvodne vyrábaná z prírodných oxidov železa nachádzajúcich sa v zemi. Je jedným z najstarších pigmentov používaných ľudstvom. Syntetická verzia bola dostupná v 20. rokoch 20. storočia.

Tento rad bol vytvorený umelcami a odborníkmi na zlepšenie technických možností. Receptúra zaručuje neprítomnosť ťažkých kovov, ktoré sú toxické a poškodzujú životné prostredie. Tieto farby sú moderné a hlboké s bohatou pigmentáciou.

Farby, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre profesionálov a študentov, sú jemné a sú prispôsobené na prácu na plátne, kartóne, dreve, kove... Zachovávajú stopy štetca alebo špachtle. Farby sú jasné, sýte, bohato pigmentované, dajú sa navzájom miešať, majú saténový povrch a veľmi dobrú svetlostálosť. Hustá konzistencia farby je po zaschnutí trvalá a film je pevný a pružný voči deformácii.

Akrylová farba Pebeo môže byť použitá čistá, s akrylovými médiami alebo so štúdiovými nástrojmi na rozšírenie vašich kreatívnych perspektív.

Sortiment obsahuje nepriehľadné, polopriehľadné a transparentné farby. Všestrannosť radu znamená, že ho možno použiť s nekonečným množstvom textúr.

  • Obsahuje pigment PY42
  • popis svetlostálosti- Excelentná
  • popis nepriehľadnosti - Nepriehľadná

Dodatočné parametre

Kategória: PEBEO STUDIO ACRYLIC 100 ML ŽLTÉ ODTIENE
Farebná skupina: Žltá
Objem: 100 ml
Počet kusov: jednotlivo
Určenie: akrylová maľba
Značka: Pebeo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

(1120 × 250 px)

V roku 1919 sa v krajinách Provence začala história Pébéa. Továreň so sídlom v Saint-Marcel, východne od Marseille, je poháňaná kanálom Béal, hnacou silou rastu mladej spoločnosti s približne dvadsiatimi zamestnancami. Francúzska chemická spoločnosť bola potom pomenovaná „La Pébéo“, podľa molekuly používanej na výrobu farby, oxidu olovnatého, známeho ako „Pbo“. V tom čase ešte neboli na tomto svete farby pripravené na použitie: pigmenty existovali iba v práškovej forme a boli určené len pre profesionálovV roku 1919 sa v krajinách Provence začala história Pébéa. Francúzska chemická spoločnosť bola potom pomenovaná „La Pébéo“, podľa molekuly používanej na výrobu farby, oxidu olovnatého, známeho ako „Pbo“. V tom čase ešte neboli na tomto svete farby pripravené na použitie: pigmenty existovali iba v práškovej forme a boli určené len pre profesionálov.

Kvalita produktov je výsledkom práce, talentu a zručností zamestnancov už 5 generácií.
Inovácia je v centre spoločnosti ako katalyzátor jej rozvoja. 
Pôvodné a neustále aktualizované know-how je už viac ako 10 rokov ocenené značkou „Living Heritage Company“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz