OLEJOVÉ PASTELY - SENNELIER RAPHAËL CAMPUS - SADA 12 KS

Kód: K61B12
4,70 € / ks 4,70 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Olejové pastely Sennelier Raphael Campus sú skvelý produkt do vrecka, sú živé a ľahko sa používajú pri rôznych technikách a aplikáciách zmiešaných médií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olejové pastely majú veľký potenciál pre vytváranie širokej škály čiar, nanášania farieb v hrubých vrstvách, ktoré možno riediť rozpúšťadlom. Olejové pastely sú čiastočne maliarske médium, čiastočne kresliace médium.

Olejové pastely Sennelier Raphael Campus sú skvelý produkt do vrecka, sú živé a ľahko sa používajú pri rôznych technikách a aplikáciách zmiešaných médií. Každý pastel je veľmi jemný, priamočiaro sa nanáša. Obsahujú kvalitné pigmenty pre výrazné a intenzívne farby. Tieto olejové pastely je možné použiť pre množstvom rôznych techník. Farby je možné miešať, prekrývať, škrabať ... Všetky sú založené na pigmentoch a spojivách a budú fungovať na rôznych povrchoch a médiách, ako je papier, kartón, plátno, drevo a ďalšie.

Rozmery pastelov sú : 70 x 11 mm.

Sada obsahuje tieto odtiene: White, Chrome Yellow, Pale Gold, Light Pink, Vermillion, Red, Light Blue, Blue, Yellow Green, Dark Green, Gray, Black.

Dodatočné parametre

Kategória: SENNELIER RAPHAËL CAMPUS SADY OLEJOVÝCH PASTELOV
Sada: 12 ks
Určenie: olejová maľba
Značka: Sennelier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

sennelier banner

V roku 1887 sa Gustave Sennelier presťahoval z oboru chémie a etabloval sa ako tvorca farieb pre výtvarných umelcov. So svojimi znalosťami chémie a výskumom dejín umenia vyvinul Sennelier charakteristický proces výroby olejových farieb. Jeho práca bola taká dôkladná a jeho cit pre farby taký presný, že bol čoskoro považovaný za najvyšší štandard kvality pre olejové farby. Od jeho začiatkov viseli Sennelierove farby v múzeách po celom svete a meno sa stalo legendou.

 Ponúkajú široký výber olejových, alrylových, akvarelových farieb, suché a olejové pastely.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz