AKVARELOVÉ FARBY - VAN GOGH - VIBRANT COLOURS - SADA 12 POLPANVIČIEK + ŠTETEC

Kód: 20808643
Novinka
Značka: Van Gogh
25,55 € / ks 25,55 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Sada akvarelových farieb 12 polpanvičiek Van GOGH Pocket Box VIBRANT COLOURS v plastovej krabičke obsahuje výber farieb, ktoré sú vhodné pre živé motívy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada akvarelových farieb 12 polpanvičiek Van GOGH Pocket Box VIBRANT COLOURS v plastovej krabičke obsahuje výber farieb, ktoré sú vhodné pre živé motívy.

Akvarelové farby VAN GOGH sú hodnotené ako študentská a umelecká škála farieb. Vyznačujú sa brilantnými, transparentnými a intenzívnymi farbami s vysokou tónovacou silou.

Väčšina farieb je hodnotená najvyšším stupňom svetlostálosti +++ (100+ rokov v podmienkach múzea), pričom niekoľko farieb je ohodnotených len o jeden stupeň nižšie na ++ (25-100 rokov v podmienkach múzea). Vďaka čistote a rovnomernej viskozite sa s týmito vodovými farbami ľahko pracuje a ľahko sa miešajú. Hrdo vyrobené v Holandsku s prísnou kontrolou kvality pre konzistentný zážitok z každého nákupu.

Sada obsahuje:

  • Odtiene: Permanent Lemon Yellow 254, Transparent Yellow Medium 272, Pyrrole Orange 278, Permanent Red Light 370, Rose 357, Quinacridone Purple Blue 593, Ultramarine Deep 506, Cerulean Blue Phthalo 535, Turquoise Blue 522, Viridian 616, Permanent Green 662, Permanent Yellowish Green 633..
  • 1 ks štetec Van Gogh: séria 191 veľkosť štetca 6 - okrúhly (špicatý), syntetické štetiny.
  • Vyklápacia paleta so 6 plochami na miešanie.

Dodatočné parametre

Kategória: VAN GOGH SADY AKVARELOVÝCH FARIEB
Sada: 12 polpanvičiek + štetec
Určenie: akvarelové farby
Značka: Van Gogh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

van gogh tuby

Akvarelové farby VAN GOGH sú študentské umelecké farby s brilantnými, transparentnými a intenzívnymi farbami s vysokou tónovacou silou. Väčšina farieb je hodnotená najvyšším stupňom svetlostálosti +++ (100+ rokov v podmienkach múzea), pričom niekoľko farieb je ohodnotených len o jeden stupeň nižšie na ++ (25-100 rokov v podmienkach múzea). Vďaka čistote a rovnomernej viskozite sa s týmito vodovými farbami ľahko pracuje a ľahko sa miešajú. Hrdo vyrobené v Holandsku s prísnou kontrolou kvality pre konzistentný zážitok z každého nákupu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz