BRUSH PENS - ARTMAGICO - METALICKÉ ODTIENE - SADA 20 KS

Kód: 230
20,90 € / ks 20,90 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Prémiové Brush Pens Artmagico v metalických farbách - markery so štetcovým hrotom, ktorý je flexibilný a skvele sa prispôsobí tlaku, ktorý je naň vytvorený. Zvládnete s ním vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm a perfektne sa hodí k maľbe aj modernej kaligrafii. Skvelé krycie vlastnosti oceníte najmä na čiernom povrchu, kde ťažko nájdete konkurenciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiové Brush Pens Artmagico v metalických farbách - markery so štetcovým hrotom, ktorý je flexibilný a skvele sa prispôsobí tlaku, ktorý je naň vytvorený. Zvládnete s ním vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm a perfektne sa hodí k maľbe aj modernej kaligrafii. Skvelé krycie vlastnosti oceníte najmä na čiernom povrchu, kde ťažko nájdete konkurenciu.

  • Perfektné krycie vlastnosti v 20 metalických odtieňoch.
  • Balenie v darčekovej krabičke.
  • Skvelý hrot, podobný ako štetec, dovoľuje vytvoriť linku s hrúbkou od 1 do 3 mm.
  • Krycie vlastnosti brush penov Artmagico oceníte najmä na čiernom povrchu, ich krytie ťažko nájde konkurenciu.
  • Obsahujú netoxický atrament bez zápachu.
  •  Atrament je tiež svetlostály a vodeodolný.
  • Pre Brush pens je najprirodzenejšie uchovávanie v horizontálnej polohe.

Spájajú výhody dvoch maliarskych nástrojov - markera a štetca. Brush pens sú markery s hrotom, ktorý je veľmi podobný ako štetec. Taký hrot je vysoko prispôsobivý a zvládnete vďaka nemu vytvoriť rôzne hrúbky linky. Linka sa mení od tenkej po hrubú v závislosti od tlaku vyvíjaného na hrot. Dosiahnete tak ľahko linky hrúbky od 1 do 3 mm. Brush peny sú univerzálnym nástrojom a využijete ich pri kaligrafii, letteringu, písaní, maľovaní, scrapbookingu, ale aj vyfarbovaní. Súprava obsahuje 20 perfektne krycích markerov v metalických odtieňoch. Ich vlastnosti využijete ako na bielom, tak aj na čiernom povrchu. Vďaka svojmu atramentu sú použiteľné pre všetky povrchy - čierny aj biely papier, kameň, plast, železo, drevo a ďalšie. Pri použití na nepórovitý povrch je potrebné nechať atrament riadne zaschnúť a následne zalakovať.

Skladovanie akrylového markera.

Akrylové markery by sa mali vždy skladovať vo vodorovnej polohe, aby sa zabránilo vysýchaniu farieb a hrotu a tým sa uľahčila práca na iných projektoch. Pri skladovaní špičkou hore sa môže akryl skladovať v spodnej časti markera a potom môže byť miešanie zložitejšie a farba nemusí mať správne krycie vlastnosti. Podobne môže týmto spôsobom skladovania vyschnúť farba v hrote. Pri ukladaní fixy hrotom dolu, je možné upchať pumpovací mechanizmus. Ak chceme zabezpečiť najvyššiu životnosť akrylových markerov, vždy ich skladujte pri izbovej teplote. Ideálna teplota by nemala byť menšia ako 15 a vyššia ako 27 stupňov. Markery by nemali prejsť mrazom.

Fixácia akrylových markerov.

Na niektorých typoch povrchov je vhodné akrylové markery zafixovať z dôvodu vyššej trvanlivosti, aby sa zabránilo mechanickému poškodeniu vašej tvorby. 

Dôležité upozornenie !!!

Pri aplikácii na textil. Aby farby zostali zachované,  je potrebné prať textil v ruke alebo na jemnom cykle do 30 stupňov.

Dodatočné parametre

Kategória: ARTMAGICO BRUSH PENS SADY
Sada: 20 ks
Určenie: akrylová maľba
Tvar hrotu: Štetec
Priemer hrotu: 1-3 mm
Značka: Artmagico

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hlavny banner (1120 × 250 px)

Artmagico je česká rodinná firma založená v roku 2021, ktorá ponúka výtvarné potreby pre všetkých nadaných umelcov – profesionálov aj amatérov.

Cieľom firmy je ponúkať kvalitné produkty, ktoré uspokoja náročného klienta, avšak za ceny, ktoré nenarušia napnutý rodinný rozpočet v tejto zložitej dobe. Pri výbere dodávateľov si dávajú záležať na tom, aby produkt uspokojil toho najnáročnejšieho zákazníka, preto ich testujú a vyberajú veľmi dôkladne pred tým, než ich ponúknu na predaj.

Značka Artmagico má za cieľ nájsť kreatívnu dušu v každom z nás a pomôcť ju rozvíjať nielen vďaka ponuke kvalitných a užívateľsky prívetivých výrobkov, ale aj vďaka podpore, návodom a inšpirácii, ktorú budú zdieľať na sociálnych sieťach.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz