SKICOVACÍ BLOK - CLAIREFONTAINE - KRAFT BROWN & BLACK - 90 GR/M2 - 60 LISTOV - A4

Kód: 975818C
7,60 € / ks 7,60 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Tento dvojfarebný Kraft papier 90 gr a jeho dva povrchy, každý v inom odtieni, dodáva výtvorom ešte väčšiu hĺbku. Jej prvá hnedá strana je ideálna na kreslenie ceruzkou, pretože dokonale zachytáva pigmenty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento dvojfarebný Kraft papier 90 gr a jeho dva povrchy, každý v inom odtieni, dodáva výtvorom ešte väčšiu hĺbku. Jej prvá hnedá strana je ideálna na kreslenie ceruzkou, pretože dokonale zachytáva pigmenty. Jej druhá čierna strana je dokonalým základom pre kreácie s tušom alebo gvašom. Jeho odtieň dodá svetlým farbám krásnu hĺbku.
Tento lepený blok uľahčuje odlepenie listov bez ich roztrhnutia. Okrem toho je možné tento papier tlačiť aj ofsetovou, digitálnou a atramentovou tlačou.

Je to 100% prírodný a 100% biologicky odbúrateľný a recyklovateľný papier. Je vyrobený z dlhých, nebielených prírodných vlákien a má certifikát PEFC . Papier je bez obsahu kyselín. Perfektne drží v priebehu času.

Certifikácia PEFC tohto produktu zaručuje trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov. 

Dodatočné parametre

Kategória: CLAIREFONTAINE KRAFT BROWN & BLACK SKICOVACÍ BLOK 90 GR/M2
Gramáž: 90 gr / m2
Rozmer: A4
Počet listov: 60
Určenie: gvašová maľba, maľovanie tušom, skicovanie, kreslenie
Značka: Clairefontaine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PAINT ON_1

Korene tejto známej značky papiera ležia v Etival Clairefontaine neďaleko Štrasburgu, historickom sídle francúzskeho papierenského priemyslu. Papiereň v Clairefontaine bola založená v roku 1858 s použitím bavlny z miestneho textilného priemyslu a prešla od papiera k obálkam a potom k rade zošitov, ktoré sú stále štandardným vydaním na francúzskych školách. Clairefontaine pokračuje vo výrobe všetkých vlastných materiálov a je známa svojim ultra hladkým papierom na písanie, ako aj umeleckými papiermi.

Clairefontaine sa aktívne podieľa na rozvoji francúzskych lesov obhospodarovaním niekoľkých stoviek hektárov jedle a smrekov v pohorí Vogézy. Pokiaľ ide o samotnú papiereň v regióne Etival Clairefontaine, je aj po 150 rokoch od svojho vzniku stále rovnako dynamická. Je sebestačný pre 80 % vlastných biologických zariadení na úpravu vody a štát jej udelil „Vodnú trofej“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz