SKICÁR - HAHNEMÜHLE D&S - 140 GR/M2 - 80 LISTOV - A3 LANDSCAPE

Kód: 10628200
22,95 € / ks 22,95 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Silný a robustný skicár D&S má prešívanie pevnou niťou, vďaka čomu je otáčanie stránok plynulé a jednoduché. Papier má jemný nekĺzavý povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle D&S skicár v knižnej väzbe 140 gr/m2, 80 listov. Silný a robustný skicár má prešívanie pevnou niťou, vďaka čomu je otáčanie stránok plynulé a jednoduché. Papier má jemný nekĺzavý povrch, ktorý má vynikajúce oterové vlastnosti, ktoré vám umožňujú bez námahy vytvárať široké čiary a prirodzený široký odtieň dodáva príjemný a očarujúci tón na zvýraznenie jemných odtieňov farieb vo vašej kresbe ceruzkou.

Okrem práce s ceruzkou je kniha ideálna aj na použitie s akvarelovými ceruzkami.

Vyhľadanie vašej stránky v skicári D&S je jednoduché vďaka šikovnej červenej stužke.

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE D & S 140 GR/M2
Farebná skupina: Biela
Gramáž: 140 gr / m2
Rozmer: A3 landscape
Počet listov: 80
Určenie: maľovanie farebnou ceruzkou, skicovanie, kreslenie
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz