SKICÁR - HAHNEMÜHLE DESSIN - ŠPIRÁLOVÁ VÄZBA - 150 GR/M2 - 25 LISTOV - A2

Kód: 10628194
26,70 € / ks 26,70 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

Špirálový skicár má papier pocitovo veľmi hladký s prirodzeným bielym tónom, ktorý vytvára dobré kontrasty a vysokú úroveň živosti farieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle Dessin skicár v špirálovej väzbe 150 gr/m2 má papier s veľkosťou 150gr/m2. Je pocitovo veľmi hladký kde jemné zrno zaručujúce vynikajúce vlastnosti proti oteru farieb. S prirodzeným bielym tónom vytvára dobré kontrasty a vysokú úroveň živosti farieb. Umelci, ktorí používajú skicovací papier Hahnemühle "Dessin" si chvália jeho absorbčné kapacity, ktoré zabraňujú odpadnutiu pigmentov. 

‎‎Špirálové skicáre majú "mikro perforované" listy, ktoré uľahčujú oddelenie umeleckých diel od podložky a vytvára čistý dobre orezaný okraj.

Bez kyselín, vysoká dlhovekosť.‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE DESSIN 150 GR/M2
Farebná skupina: Biela
Gramáž: 150 gr / m2
Rozmer: A2 špirála
Počet listov: 25
Určenie: maľovanie suchým pastelom, maľovanie farebnou ceruzkou, skicovanie, kreslenie
Textúra: jemne zrnitý
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz