SKICÁR LEPENÝ NA VRCHU - HAHNEMÜHLE NOSTALGIE - 190 GR/M2 - 50 LISTOV - A4

Kód: 10628210
8,55 € / ks 8,55 € / 1 ks
Skladom 1-2 pracovné dni
Možnosti doručenia

 Ťažký hladký papier na skicovanie, vynikajúci pre techniky suchého maľovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hahnemühle Nostalgie skicár 190 gr/m2 má ťažký, prírodzene biely papier, zlepený na vrchu. Skicár je pevný a flexibilný.

Jemné zrno papiera spôsobuje, že pero, ceruzka sa posúvajú po povrchu prakticky samostatne. Jasne definované ovládanie pera alebo ceruzky umožňujú každý druh práce – od architektonického náčrtu až po rýchly, živo sfarbený náčrt.

Vhodný na všetké suché plus mokré techniky. Papier prináša do umeleckého procesu veľký pocit všestrannosti a presnosti. Bez kyselín, vysoká dlhovekosť.‎

Dodatočné parametre

Kategória: HAHNEMÜHLE NOSTALGIE 190 GR/M2
Farebná skupina: Biela
Rozmer: A4
Počet listov: 50
Určenie: maľovanie farebnou ceruzkou, skicovanie, kreslenie
Textúra: jemne zrnitý
Značka: Hahnemühle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

HAHNEMÜHLE THE CAPPUCCINO BOOK

Hahnemühle vyrába jedinečné papiere pre jedinečné umelecké diela. Od roku 1584 vyrába papier neporovnateľnej kvality pre umelecké a grafické využitie.Charakteristickým znakom Hahnemühle bola a bude schopnosť spojiť tradíciu s modernými technológiami. Papier sa tak vyrába podľa starých receptúr, odovzdávaných z generácie na generáciu a naďalej spĺňa najvyššie nároky súčasných noriem.

Papiere a dosky Hahnemühle Traditional FineArt sa vyznačujú najvyššou kvalitou, sú odolné voči starnutiu, dajú sa použiť na množstvo aplikácií a sú jednoducho krásne. Všetky papiere Hahnemühle boli certifikované nezávislými inštitútmi ako vysoko odolné voči starnutiu a sú vegánske, aby splnili najvyššie požiadavky zákazníkov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz